Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégiumi zuhanyzás?

Kollégiumi zuhanyzás?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nemsokára megyek kollégiumba, ahol csak nyitott zuhanykabinok vannak. És ellégé szégyenlős vagyok. Tudom lehet venni zuhanyfüggönyt meg stb. De szerintetek meg fogom bírni szokni?

2020. aug. 11. 02:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Ki fogod tapasztalni az idősávokat(nekem általában a kora délután vált be, szinte mindenki órán, meg persze többség reggel vagy este fürdik) amikor nincs forgalom, úgy be tudsz menni te elsőként és akkor már senki nem lát, ha van esetleg közelben ablakpárkány vagy radiátor arra tedd a törölköződ így ha kb 10/1szer rádnyitnak akkor sem kell meztelenül kilépned.
2020. aug. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Én megszokni sose tudtam, elég undorító dolognak tartottam egész végig és most is, ki volt az az idióta aki kitalálta ezt a rendszert...
2020. aug. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 jólvan, azért ilyen szinten nem fosok meg semmi, egyedül az zavar, hogy esetleg valaki folyton lesni fogja a slagot
2020. aug. 11. 05:21
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Gondolom azért találták ki, hogy a diákok a függöny mögött ne tudjanak illetlenségeket elkövetni, mert az főbenjáró bűn a kitalálója szerint.
2020. aug. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Az ha csak lesik az még haggyán, nálunk elég sok volt a meleg, és volt nyulkálás is, nálam is bepróbálkoztak, csak én a vizes törölközővel olyat végigbaxtam a ratyin hogy felhasadt a bőre!


Meg volt akit lefotóztak benn, és kiplakátolták 1-2 helyen, nem irigyeltem...


4-es most már világos, de jelenleg pont hogy a fordítottját érik el, a melegeknek ez kész paradicsom....

2020. aug. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
89%

Lány vagy fiú vagy? Hány éves vagy?

Én 11 évesen már koliban laktam, 6 évig.

Nekem 11 évesen eszembe se jutottak még olyan dolgok, hogy meglátnak stb. Így nem foglalkoztam vele, aztán nekem jó volt így hozzászokni.


Előbb utóbb nem fogod tudni elkerülni, hogy akkor menj amikor más.

Lányoknál nem tudom, hogy van.

De a fiúk szarnak bele, nem fognak nézni. Egy két bi vagy homo megnézhet, de az se tuti, nem lesz semmi. Főleg, ha egyetemi kolesz.

29f

2020. aug. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6 14 éves fiú vagyok. Gimnáziumi kollégium lesz.


#5 Ha én felém nyúlkáltak volna eltörtem volna az orrukat😅

2020. aug. 11. 06:04
 8/14 anonim válasza:
86%

#6 vagyok újra.


Nem lesz gond.

Menj az elején, én akkor mentem. A a legtöbb fiú úgyis lusta, és minnél később mennek.


Ami durvább volt egyébként a lábszag 😀. Reggeltől estig mindenkin rajta volt a cipője. Sejtheted.

29f

2020. aug. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Az is megoldás, mondjuk a vizes törölköző ha rendesen odatudsz vele baxni olyan mint az ostor és a kezed se törik el közben :D


Mondjuk miután látták hogy miképpen reagáltam, utána féltek tőlem mint a tűztől :D

2020. aug. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ne izguld tul

Azt nezik ha van mit ha meg van mit miert ne?

Na de komolyan midenki tudja milyen koli aki oda megy ne feljen h meglasak a "kukijat"

2020. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!