Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumban hogy működik a...

Kollégiumban hogy működik a zuhanyzás, WCzés?

Figyelt kérdés

Tudom eszméletlen hülye kérdés, de engem eléggé zavar, hogy nem lesz a szobán se WC se zuhany, ezért érdekel, hogy szokás ezt megoldani.


A válaszokat előre is köszönöm



2016. máj. 30. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

wc... bemész leülsz, mindenki a saját nagydolgával lesz elfoglalva, nem a tieddel...


zuhany... nyugi, nem fognak megdugni, senki nem kiváncsi pont a te farkadra, nem kell szégyenlősködni..

ha meg mégis az vagy, akkor olyan időpontban zuhanyzol, amikor nincs bent senki

2016. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ELTE koliban lakok most egy éve és elég normális körülmények vannak, bár az én kolim pont a gagyibbak között van. Nálunk úgy van hogy a folyosón van egy lány és egy fiúmosdó. A mosdók elején van egy csap, meg két wc, és ebből a térből külön ajtóból nyílik a zuhanyzó, 3 db összesen. Zuhanyfüggöny nálunk nem volt év elején de vettünk magunknak... én ugye lány vagyok, nem tudom, fiúknál hogy megy ez, de gondolom ott is nagy ívben tojik mindenki arra hogy a másik milyen meztelenül. A fürdőszobát takarítják rendszeresen, általában rend és tisztaság van.
2016. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha zuhanyzol, általában törülközőben/fürdőköpenyben mész a fürdőszobába, és onnan úgy is jössz ki, amennyire én láttam mindenki a szobájában öltözködik. Előző voltam :)
2016. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá lehet szokni a wc-hez is, meg a közös zuhanyzóhoz is.

Annak idején voltam olyan kollégiumban, ahol nem voltak elválasztó falak, és csak egy nagy terem volt a zuhanyzó. A falból kiálltak a zuhanyfejek, meg a csapok, azt ennyi.

Elég tré volt :) de ahhoz is hozzá lehetett szokni.

2016. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!