Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én már nem értem, akkor most...

Én már nem értem, akkor most digitális vagy hagyományos oktatás lesz?

Figyelt kérdés

Mondanak már mindent.

Eddig ilyeneket hallottam.

-régiónként változó hogy milyen módon lesz oktatas

-mindenhol lesz hagyományos oktatás

-csak a kezdő évfolyamnak lesz

-megosztottan lesz oktatás, egyszerre max 15 ember mehet osztalyonkent a suliba, felvaltva tanulnak a diákok.

-1 hónap után át állás a digitális oktatasra

Most akkor mi lesz?

Az én véleményem:

Semmi értelme a nappalira bejarni, a digitális oktatás során ugyanúgy megtanultuk azt amit kellett.

Köszönöm a válaszokat! :)


2020. aug. 12. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Normális suli lesz
2020. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!
2020. aug. 12. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

A "nappali" alapján azt gondolom, téged az egyetem érdekel. Ott egyelőre a rektorok döntenek. A legtöbb egyetem már tájékoztatta a hallgatóit, ahogy hallottam, a legtöbb helyen hibrid oktatás lesz (azaz előadás online, gyakorlatra kell csak bejárni), de teljesen hagyományostól a teljesen digitálisig mindenre hallottam már konkrét példát azzal a kitétellel, hogy a hagyományosnál szokott lenni lehetőség kérvényezni, hogy aki önmagát vagy a családtagjait félti, elvégezhesse a félévet hibrid vagy online módon is.

Közoktatásban egyelőre hagyományosat terveznek azzal, hogy ahol indokolt lesz, ott átállnak digitálisra.


Akár így, akár úgy indulnak neki, szerintem a vége az lesz, hogy kb. októberben "lelövik" az egyetemeket, de szerintem a közoktatásban sem húzzák ki félév végéig.

2020. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem. Amint valamelyik suliban megjelenik a koronás, úgyis rögtön bezárják a sulit. Októberben meg jön az influ-szezon, köhögni, taknyoskodni fog mindenki, úgy meg a gyereket nem szabad suliba engedni, mindenhol hiányozni fog a fél osztály. Nincs sok értelme sztem hagyományosan elkezdeni a tanévet, de mindegy.
2020. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem mihamarabb rajonnek hogy ez zsákutca.
2020. aug. 12. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez szerintem iskolànkémt eltérhet, mi még semmit nem tudunk(esti). Gondolom az első két hétben el fognak mondani mindent az osztályfőnökök. Elméletileg valahol vegyes oktatás lesz, valahol meg sima tanítás lesz.
2020. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
iskolànként*
2020. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Könyvek átvételére, ismerkedésre jó lesz az iskolakezdés.
2020. aug. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az én sulim 40 százaléka Kárpátaljai. Őket csak 2 tesztel engedik át ami nekik több tíz ezer forintot jelent minden hétvégén ha haza szeretnének menni. 40 százalékos kihagyassal kétlem hogy bármit kezdenének.
2020. aug. 13. 08:19
 10/10 anonim válasza:
73%
Általános suliban a felvételizőknek meg érettségizőknek, azért jobb lenne a hagyományos oktatás szerintem.
2020. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!