Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért vannak ennyire a digitál...

Miért vannak ennyire a digitális rajzok ellen?

Figyelt kérdés

Oké, lehet csak én találkoztam ezzel a jelenséggel.

Külföldön sok ilyen művészeti csoportban benne vagyok, ahol sokféle alkotást megosztanak. Egy éve beléptem egy magyar facebook csoportba szintén hasonló témájú, ahol nem volt megszabva, hogy milyen rajzokat lehet megosztani, általában hagyományos rajzokat szoktak felrakni, szóba kerültek a digitális rajzok. És nagyon meglepődtem, hogy milyen sokan ellene vannak, konkrétan volt, aki kijelentette hogy "minden ami digitális, nem minősűl művészetnek." Külföldi hagyományos művészektől sosem hallottam még ilyesmit.

Ti mit gondoltok?



2019. dec. 25. 22:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Ah, kicsit elírtam az elejét.


Nem "külföldön", hanem külföldi művészeti csoportok':D

2019. dec. 25. 22:52
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
A magyarok elmaradottak, és nem látják, hogy egy digitális alkotásban is rengeteg munka fekszik. Nem lehet úgymond kézzel megfogni, ezért nem tűnik valódinak, meg a gépek ma már mindent megcsinálnak helyettünk stb stb, valahogy így gondolhatják. Idővel majd ez is elkopik.
2019. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mégis kik ők, hogy ők mondják meg mi az a művészet? Egyes emberek szerint az is művészet, hogy egy banánt ragasztanak a falra.
2019. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a magyarok elmaradottak, és szeretnek károgni.
2020. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!