Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-n tényleg liberális...

Az ELTE-n tényleg liberális agymosás folyik?

Figyelt kérdés
Különösen a BTK-ról és a média szakról hallottam ilyet, hogy rendesen nemzetellenes, libsi diákokat nevelnek ki.
2020. aug. 12. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Egyrészt nem, másrészt a liberális nézetek nem nemzet ellenesek.


Kivéve, ha Fideszes vagy, mert akkor minden ideológia az a sajátodon kívül.

2020. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Az én véleményem az, hogy minden egyetemen ez megy, de teljesen mindegy, hogy épp melyik párt van hatalmon, mivel meglátásaim szerint az embereknek mindig az nem jó, ami épp van, és az aktuális kormány elleni gyűlölet van hangsúlyozva.

DE! Nem tartom életigazságnak az általam leírtakat, szóval ne törjön ki politikai perpatvar emiatt a vélemény kinyilvánítás miatt, igyekeztem kulturáltan fogalmazni, és nem polgár pukkasztást gyakorolni :)

18L

2020. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem igaz.

Viszont jó eséllyel több liberális szemléletű emberrel fogsz találkozni, mert az értelmiségi réteg nem hord szemellenzőt és képes gondolkodni.

2020. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
72%

Jelenleg nálunk a kritikai gondolkodást, meg úgy általában a társadalmi kérdésekről való gondolkodás ellenzik. És igen ez megy az egyetemeken. Rákérdeznek mindenre. Erről szól az, hogy az ember ismereteket szeretne szerezni.


Úgy tűnik kormány oldalon az az elvárt, hogy a hallgató ne gobdolkodjon, ne beszéljen, hanem hallgasson. Engedelmeskedjen.


A liberális egy szitokszó amit meg ráaggatnak.


De a lényeg az, hogy ne kérdezzen rá senki olyanokra, hogy mi az ami igazságos egy társadalomban, vagy milyen a jó társadalom stb. Mert a kormány mondja meg, hogy mik ezekre a válaszok. Nem kell más hang.

2020. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Mit jelent a nemzetellenes libsi? Amúgy nem ELTE-s vagyok.
2020. aug. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
ELTE-BTK oktató vagyok, és elmondhatom, hogy nálunk NEM folyik liberális agymosás, igaz, agyhalott fideszes propaganda sem. Mi tanítani illetve tanulni járunk be az egyetemre. Ha kedves Kérdező valamilyen fideszes agymosásra vágysz, akkor nem az ELTE a te helyed. Itt tudományok művelése, oktatása folyik.
2020. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Volt ELTE-BTK hallgató vagyok, és nem mondanám, hogy egy az egyben agymosás folyt, de tény, hogy legtöbb oktató liberális beállítottságú volt, így aztán az is tény, hogy bizony ilyen irányba tolták azokat, akik túlságosan képlékeny világlátással váltak egyetemistává.
2020. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
A BTK-ról nem tudok nyilatkozni, de keresd a keresztény diákkört. Az majd megvéd a liberalizmustól.
2020. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Én meg műegyetemista vagyok és nem mennék ELTE BTK ra de nem a liberális agymosás miatt!
2020. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
29%
Az ELTE az egyik melegágya a liberális agymosásnak. Aki mást mond az maga is a degenerációt támogatja vagy hazudik.
2020. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!