Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki tette tönkre az ATV -t?...

Ki tette tönkre az ATV -t? Miért nem vizsgálja a média hatóság az ott elhangzó kirekesztő, diszkriminatív kijelentéseket?

Figyelt kérdés
Főleg a bal-liberálisoktól kérdezem, hogy tudja-e valaki, hogy szinte az egyetlen bal,- és liberális tv-t ki tette ennyire tönkre, mi történik a háttérben? Odakapcsoltam, és gyakorlatilag nem hittem a fülemnek: (Vidám vasárnap): Nem két férfi, nem két nő, kizárólag csak férfi, nő, ez képezheti a létezés alapját. Nincs házasság csak férfi és nő között. Gyakorlatilag olyan szinten lettek lenézve a melegek, leszbikusok, biszexuálisok az ATV-n, hogy ha a jobbik tv-t indítana azon nem mennének ilyen műsorok. Vajon, azért van ilyen állapotban az ATV is amiért a baloldal is gyakorlatilag a földön fekszik? Mert kontár, hozzá nem értő, önmagukat arcul köpő emberek szerkesztik a műsorokat? Gyakorlatilag így váltam ma bal-liberális szavazóból hűséges fideszessé, mert attól amit ma láttam hallottam az ATV-n a vidámnak nevezett vasárnapon agymosás tv-ben, attól még igenis a fidesz is jobb! Vajon a média hatóság miért nem vizsgálja és bünteti sza___rrá az ATV-t az ilyen kirekesztést sugárzó műsorok vetítése miatt? Felháborodva és mélységesen csalódva érzem magam. Remélem megszűnik nagyon rövid időn belül a bal és liberális értékeket ilyen szemét módon és aljasan arcul köpő hulladék tv. Kirekesztve, letiporva, megszégyenítve érzek mindenkit aki nem csak férfi és nő házasságában és szerelmében hisz ebben az országban hanem abban, hogy mindenki ugyanolyan értékes!

#műsor #ATV #vasárnap #agymosás #Kálmán Olga #Vidám Vasárnap #megszűnik e már #defektes emberek #liberális jogok lenézése #szemét banda
2016. jún. 12. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

A Hit Gyülekezete magáncsatornája az ATV.


A hitgyüli régebben az SZDSZ-el volt összenőve, ami ugye balliberális párt. De mivel megszűnt az SZDSZ, ezért a hitgyüli másfelé próbálja beépíteni a feltétel nélküli cionizmus imádatát.

Jelenleg ők szerkesztik a dzsihádfigyelő, vigyázó.blog, hetek és egyéb vakon muszlimokat gyűlölő iszlamohisztériát keltő oldalakat.

2016. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De szerintem az nem normális, 2016-ban, hogy az Európai Unió országaiban mindenféle karika nélkül mehet olyan műsor szombat délben egy tv-ben Magyarországon, ahol jól érezhetően lenézésre, kirekesztésre kerül az aki másként gondolkodik. Minden tiszteletem a Fideszé és a Jobbiké, mert ennyire még ők sem támadták meg soha a melegeket, leszbikusokat mondanivalójukkal a szombat déli médiában mint ahogyan most ki lett jelentve, hogy az igazi élet az csak nő és férfi között képzelhető el, férfinak nincs szüksége másik férfira... Azért ez diszkriminatív és kijelentő. Anélkül mondom ezt, hogy magamra venném, mert nem érdekel mit mond ez az agymosó csatorna, csak dühítő, hogy egyesek ebben az országban hogyan mernek nem európaiként gondolkodni ennyire nyilvánosan. Remélem a média hatóság vagy az egyenlő bánásmód hatóság jól megbünteti a csatornát, ezek után a bal oldal ha hagyta elmenni a TV csatornájukat abszolút meg is érdemli a sorsát.
2016. jún. 12. 13:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Te nem vagy komplett, kérdező!

Az Andy "politikailag független" Vajna féle TV2-t nem kéne vizsgálni azért, mert a Tényekben Soros Györgyről orbitális hazugságot híresztelnek, hogy "Üti a feleségét és fojtogatja a szeretőjét"???

Az ATV-vel nincs semmi baj, az pont, hogy a VALÓSÁGOT tükrözi és nincs benne semmi ferdítés, provokáció, hazugság, manipuláció, parasztvakítás, agymosás!

2016. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Az Andy "politikailag független" Vajna féle TV2-t nem kéne vizsgálni azért, mert a Tényekben Soros Györgyről orbitális hazugságot híresztelnek, hogy "Üti a feleségét és fojtogatja a szeretőjét"??? "


Lehet George-nak liberálisabb eszközöket kellett volna választania a házastársi konfliktusaiban, nem lennének ilyen problémái.

2016. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hűséges fideszessé váltál csupán attól hogy láttál egy általad baloldalinak képzelt műsort ami nem tetszett? Kit akarsz ezzel az ócska dumával átverni?
2016. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2016. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ma 13:16


Nyugodt lehetsz, hogy egy felháborodott Fideszes jelentette fel az ATV-t, mert szerintük az ATV gyalázza a "nemzeti értékrendet!"

2016. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem hallottad a "valótanul állítottuk" szavakat... nem tökmindegy mit állítottak valótlanul, ha egyébként valótlan amit állítanak?
2016. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy cionista keresztény vallási műsort láttál, és ezek a nagy vallások ellenzik a homoszexualitást és az ilyen kapcsolatot, házasságot. Ebben nincs semmi új. Sokkal nagyobb őrültségeket is mondanak az általuk kitalált Isten nevű alakról.
2016. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Erdekes az ATV kettos szellemisege. A vidam vasarnap mellett ott van meg a 700asok klubbja is ami a republikanusok politikai musora es ahol nyiltan Trumpot tamogatjak.

Ha meg ballibbol lettel Fideszes akkor nem csinaltal mast minthogy Donald kacsabol atvedlettel Miki egerre...

2016. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!