Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik JOGI egyetem a legjobb...

Melyik JOGI egyetem a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés
ELTE, SZTE, Pázmány, Károli. Ezek közül melyikre a legérdemesebb menni. Nehézségbe és hírnévbe persze tudom hogy az első kettő a legjobb. Én olyanra gondolok, hogy melyik egyetemen jók,normálisak, segítőkészek a tanárok. Mennyire befogadó a közösség. Mennyire van "diák élet" stb.

2020. aug. 13. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

ELTE

Pázmány

SZTE

Károli


Annyira versengő ez a szakma, hogy felejtsd el a barátságos, jófej tanárokat meg a diákéletet. Csak a színvonalra és presztizsre menj, különben el sem érdemes kezdeni.

2020. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Kárloin a kegrendesebbek, s az szerintem a legjobb, én nwm járok oda, de sok ismerősöm, osztálytársam igen, szeretik :) a tanárok rendesek:) a Pázmány a legnehezebb úgy mesélték nekünk, egyszer mikor jöttek gimibe felsőbbévesek, sokkal több anyagból szigorlatoztak mint pl más egyetemen
2020. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
*Károlin a legrendesebbek:)
2020. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

ELTE

SZTE

Pázmány

Károli.

Ha büntetőjog akkor SZTE nagyin jó, de az ELTE-s diploma ér a legtöbbet jogból.

2020. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem, a Károli-ra menj, messze a legjobb!
2020. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon rendesek ott a tanárok:)
2020. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

ELTE

SZTE

Pázmány

(ide az összes többi egyetem, ahol van még jogi képzés, pl. Győr, Miskolc)

majd a Károli

2020. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Ex-Pázmányosként Károlis vagyok. Messze a legjobb a KRE. Nagyon szeretem, barátságos, korrekt, nem presztízsre megy. Legjobb hely. PPKE már első nap betette a kaput, sok kamu és álkeresztény, nem túl korrekt. 4. egyetemem a KRE és tényleg magasan ver mindent. Ha jó akarsz lenni és tanulni, akkor itt is tudsz és a segítséget is megkapod. Következő szakom is KRE lesz majd remélem.
2020. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ELTE-s voltam, most végeztem. Kedvességet, tutujgatást itt ne várj, mert az nincs. Jó sokan vagyunk, mindenki kikaparhatja magának a gesztenyét, kb semmilyen tanár-tanítvány, alma meter jelleg nincs. A KRE jogi diploma elég gagyinak számít, sajnos eléggé lenézik az ott végzett embereket a szakmán belül. A Pázmány nagyon feljött, ismerőseim szerették. Plusz a hatalomnak az még egész kedves, nálunk már lassan wc papír sincs.
2020. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
KRE
2020. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!