Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig kell kibírni a jelenlét...

Meddig kell kibírni a jelenléti oktatást a suliban? Okt eleje - közepén ugye vége és vissza a digit távoktatásra?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom aki már kitette a face-re, hogy max 1-2 hónapig készüljünk jelenlétire.

Hogy ezt honnan tudja azt tőle kérdezzétek.

De már sok helyről hallom hogy beindul az év, 1-2 hónap lemegy és le is áll.


2020. aug. 15. 08:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

egy nem állami fenntartású iskola esetében kinek a dolga joga felelőssége a zárás?

A fél suli hörögni prüszkölni fog (ahogy 100 éve ez megy ősszel télen) és most kinek a dolga-joga felelőssége azt mondani hogy oké akkor zárunk?

Mert a helyi vezetőség ha rajta múlik soha egy napra be nem zárna az egyszer fix.

2020. aug. 16. 18:44
 12/17 anonim válasza:
Nos én tegnap egész nap köhögtem mélyen, de ma reggelre kutya bajom lett! Sztem jó lenne ha legalább a hideg időszakban bezárnak a sulik. Vagy pedig a suliba járás nem lesz kötelező! Pl. a kolisoknak akik nem tudnak buszozni stb..
2020. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz! Ugyan már nem vagyok gimis, de mégis felháborítónak tartom, hogy nem kell maszkot hordani. Ha nem kell maszk, akkor mindenki szépen maradjon otthon és folytassa a távoktatást. Alsósoknak valahogy megbontanám, hogy kisebb csoportokban részt tudjanak venni a foglalkozásokon. De ami fejetlenség az egyetemeken is van, meg úgy en bloc mindenhol. KÁOSZ csupa nagy betűvel!
2020. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindenki mond mindent. SZERINTEM nem lesz már országos zárás, max ott ahol fertőzötteket találnak.
2020. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

van olyan ország amelyik a korona miatt a 20/21-es tanévet úgy ahogy van kihagyja. nem lesz iskola az egész országban, se táv, se jelenléti se általános se közép se egyetem, se vizsga se érettségi semmi.

A 20/21-es tanév nem fog létezni.

Jó mi?

2020. aug. 25. 21:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Én azért imádkozom, hogy induljon az a képzés amire jelentkeztem(a korona miatt nem biztos, hogy indul, és a napokban fog kiderülni). Egy nagyon drága képzést van lehetőség letenni ingyen, szóval elég fontos lenne ez sok ember számára. Emellett még ott van az is, hogy eleve járok még egy képzésre, amiből nyár elején fogok vizsgázni, szóval jó lenne a gyakorlat is(nagyon gyakorlatias szakma), és ezt online nem lehet megoldani sem, szóval ezért szintén kicsit nyugtalan vagyok. Majd kiderül mi lesz...Egyelőre még se innen, se onnan nem tud senki semmit.
2020. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"van olyan ország amelyik a korona miatt a 20/21-es tanévet úgy ahogy van kihagyja. nem lesz iskola az egész országban, se táv, se jelenléti se általános se közép se egyetem, se vizsga se érettségi semmi."


Megmondanád, hogy melyik ez az ország?

2020. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!