Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek azzal...

Mi a véleményetek azzal kapcsolatban, hogy az egyetemek jelenléti oktatásra készülnek?

Figyelt kérdés
Nekem például nem tetszik, hogy kötelező lesz az egyetem területén a maszk viselése, ami valljuk be, több másfél órás előadás során elég kellemetlen. Aztán félmegoldás, hogy tartani kell a másfél m távolságot, de ha ez fizikailag nem kivitelezhető, akkor nem baj. Az oktatók hogy fognak maszkban órát tartani? Ki hogy áll a kérdéshez?

2020. júl. 30. 00:14
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
81%
Ezt annyira kell komolyan venni, ahogy a vonaton is a 3 órás utak alatt kb. 2-3 ember visel maszkot.
2020. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
27%
Én biztosan nem fogom viselni a maszkot bent, ha meg majd nem tetszik a tanárnak akkor max. kizavar, de szerintem amúgy se fogja senki se viselni a maszkot.
2020. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
57%
Felháborító. Valahogy rohadtul nincs kedvem minden nap a tömött 1-es villamost járni a nagy tömegben egy járvány kellős közepén. Megmondom nekik, hogy adjanak egyéni tanrendet, mert én nem fogom a vírust becipeni a 92 éves öregasszony mellé, akivel együtt élek.
2020. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
61%

Remélem influenzajárványban sem villamosozol, az is ugyanolyan veszélyes a 92 éves nénire, akivel együtt laksz...


Én örülnék, ha minden a normális lenne már végre. De ha kötelező is lesz a maszk, nem sokan fogják szerintem hordani.. boltban is sokan leveszik, vonaton, buszon is.

2020. júl. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
69%
Influenzára van védőoltás, erre a szarra nincs. Se nekem, se az öregasszonynak, se senki másnak a családban épp nem hiányozna egy jó kis maradandó tüdőkárosodás csak azért, mert reszketnek az egyetemen azért, hogy még egy szemeszterig nem tudnának minden héten helyben ZH-t íratni.
2020. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
68%

Nem díjazom.


Bár nekem csak annyit jelent az egyetem hogy megírom a zh-t, meg bejárok ahova kötelező, aztán hagyjanak a francba. Nekem nem hiányzik a közösségi élet, de megértem, ha valakinek igen.


Ráadásul én nem olyan szakon vagyok, ahol mindenképp jelen kell lenni a gyakorlaton a tudás elsajátításához (pl orvosi).

2020. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
78%
Inkább maszkban vagyok jelen, mint még egy évig tűrjem az online oktatást.
2020. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg amúgy csak akkor áll majd át az egyetem távoktatásra, ha nagyon megugrik az esetszám kis hazánkban.. addig marad a tantermi oktatás.


Amúgy miért annyira kibírhatatlan az online oktatás? Nem kötözködés, csak érdeklődöm.

2020. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
63%

"Remélem influenzajárványban sem villamosozol, az is ugyanolyan veszélyes a 92 éves nénire, akivel együtt laksz..."


Azért azt is kalkuláld bele, hogy a koronavírus lappangási ideje ~2 hét, ami azt jelenti, hogy a fertőzött személy NEM IS TUDHATJA, hogy fertőzött, miközben FERTŐZNI TUD. Eközben az influenza lappangási ideje legfeljebb 1 hét, de gyakrabban 1 nap, és a 92 éves öregasszony ki tudja belőle magát kúrálni mézes-citromos teával meg húslevessel, a koronavírusból meg nem...

2020. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
78%
1-2 hét és úgysem jártok majd be, felesleges ezen hisztizni.
2020. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!