Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegediek! Idén már nem is...

Szegediek! Idén már nem is lesz távoktatás? Ne is reménykedjek, hogy esetleg október elsejétől újra otthon lehetek és távoktatásban tanulok?

Figyelt kérdés
Szólok, hogy én határon túli vagyok.

2020. aug. 16. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármi előfordulhat.

Egyelőre rendes, hagyományos oktatásra készülnek az egész országban.

2020. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kár. Pedig más országokban rossz a helyzet.

Még jöhetnek válaszok.

2020. aug. 16. 23:53
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Kár?????
2020. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Aztán milyen iskola?

Mert a felsőoktatás hibridre készül kb mindenhol.

2020. aug. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Középiskola.
2020. aug. 17. 06:09
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

A járványügyi helyzet alakulásától függ minden. Ezt egyenlőre senki se látja előre. Ha eldurvul a helyzet akkor bezárják az iskolákat, leáll a gazdaság (és talán csődbe is megy).



A járvány miatt nem áll meg az élet. Kb 650-700 aktív fertőzött van egy közel 10 milliós országban jelenleg. Így azt mondom, hogy okosan meghatározott és betartatott szabályokkal lehet iskolába járni. Ezeken a szabályokon meg lehet vitatkozni, de ez most nem az a fórum. Én speciel a hagyományos oktatás híve vagyok (egy másodikos és egy tizedikes gyerekem van). A középiskolában a távoktatás egy vicc volt.



Ha az emberek járnak dolgozni (a gyárakba is ahol több, mint 1000 ember is dolgozik egy helyen), focimeccseket rendeznek 4-5 ezer emberrel a stadionban, reggel a bkv buszain tömegben utazom maszkban, a strandokon tömeg van (maszk nélkül), a sörözőkben éttermekben szombat este teltház van (maszk nélkül), akkor iskolába miért ne lehetne járni?



Vagy a vírus csak az iskolákban fertőzhet, míg gyárakban, stadionokban, tömegközlekedési eszközökön és szórakozóhelyeken elpusztul?

2020. aug. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na és mi van azzal, aki mélyen köhög néha? De a torka nem is fáj. Mi van ha pont bennem van a vírus, és a mély köhögésem miatt az egész suli elkaphatja? És így kínos lesz nekem, hogy én egy gyilkos vagyok... Pedig hiába takarnám el a szájamat, attól még mennek a bacik.
2020. aug. 17. 15:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze már! Az iskolák kinyithatnak, még kötelező bejárással is! De a koncertek és társai zárjanak be, és ott kötelező a maszk...
2020. aug. 18. 16:53
 9/10 anonim ***** válasza:
500 fő alatti koncerten voltam a múlt héten (Caramel). Én vittem magammal maszkot, de szinte senkin sem volt. Ezek után simán lehetnek nyitva az iskolák.
2020. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ennyire otthon akarsz maradni, nem értem, mmiért tanulsz itt. Semmi akadálya, hogy kint tanulj és nem kell távol lenni.
2020. aug. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!