Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki miért várja vagy nem várja...

Ki miért várja vagy nem várja az iskolát?

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 07:51
A kérdező szavazást indított:
Várom
Nem várom
68 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Most leszek végzős, a koronavírus miatt nem engedtek májusban előrehozottazni, így felborult szépen az, amit terveztem... ràadàsul ott a szalagavató, a ballagàs, tablókészítés is, és már semmi kedvem az egészhez.

Ràadàsul mi van, ha megint bezàrjàk az iskolàkat? Én valamilyen szinten örülnék neki, kevesebb rendezvény lenne megtartva, nem kéne felesleges dolgokkal foglalkozni, és foglalkozhatnànk az érettségire paràzàssal

2020. aug. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A szallagavató nagyon nagy élmény ne akard kihagyni! A tabló az igen kicsit macerás de ha meglesz az igazi akkor szerelem lesz mindenki számára. Az érettségi nem nagy dolog könnyebb mint mondják (3 voltam szakmai tárgyakból 5re érettségiztem) Szóval nyugi!

Köszönöm a választ!

2020. aug. 18. 08:59
 3/15 anonim válasza:
94%
Nincs bajom a sulival, de azért jobb a szünet. Viszont az osztálytársaimmal jóban vagyok. Szóval igen is meg nem is :)
2020. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Várom. Végre találkozhatok az összes osztálytársammal és valamennyire menni fog minden a normál kerékvágásban. Rendesen tanulhatunk,meg lesz az a bizonyos sulis hangulat. Remélem,hogy sokáig tart majd,de nem vagyok naiv,tudom,hogy az egész tanév sajnos nem fog rendesem lezajlani és már megint lehetek egyedül a négy fal között a gép előtt és megint el kell viselnem a bezártságot. Egyébkent nálunk szerencsére nem volt gond az online oktatás,volt előnye,hátránya. De én úgy vagyok vele,hogy oké,megtapasztaltuk,de elég volt. Ez az én véleményem.
2020. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Az emberek miatt várom már mert rég találkoztam velük, de hogy ilyen vírus időszakba kell menni nem nagyon várom mert kitudja mi fig történi.
2020. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Most leszek 10.-es és várom. Nem igazán beszélek az osztálytársaimmal, olyan semleges a kapcsolatom mindenkivel, kivéve egy barátnőmet. Nekem az a sulis légkör, hangulat hiányzik igazán.
2020. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#1

ugyanezt tudom elmondani én is. Nem örülnék neki, ha megint mindent bezárnának. Kell a tanári felügyelet, a nem érettségi tárgyakkal pedig úgysem fogok komolyabban foglalkozni ha bejárunk. Ellenben digitálisan elvárnák, hogy beküldjük a beadandókat...

Én várom az érettségit, de a szalagavatóhoz, banketthez 0 kedvem van, teljesen felesleges időpazarlás amikor semmi befolyása. sincsen a jövődre nézve, nem úgy, mint az érettségiknek.

2020. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Várom is meg nem is. 11.-be megyek, sok tervem, célom van a következő tanévre, illetve annak ellenére, hogy mindig is jó tanuló voltam, most a fő tantárgyakra még jobban rá kell feküdnöm, mert számítanak már a jegyek és egyre jobban közeleg az érettségi is.

Jelenleg kipihentnek érzem magam, a korona és egyéb családi okok miatt egész nyáron konkrétan semmi értelmeset nem csináltam (kivéve most, intenzív nyelvtanfolyamra járok, mert nyelvvizsgázni akarok), de ez nálam mindig úgy van, hogy év elején izgatottan várom a tanévet, aztán félév tájékán minden energiám és kedvem elmegy a tanulástól és már csak az év végét várom.

2020. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már túl vagyok rajta, de mindig vártam, és mindig elhatároztam, hogy csak 5-öst fogok hazavinni, max. 4-est, aztán inkább olyan hármasok sikerestek, ennek ellenére mindig vártam.
2020. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyetemet nem várom - remélem ez is számít.

Harmadéves leszek, de bevallom semmi kedvem több száz kilométert utazni a fővárosba csak azért, hogy utána 650 fős előadáson üljek álló nap maszkban.

2020. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!