Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A dekani meltanyossagi hataroz...

A dekani meltanyossagi hatarozat kezhezvetelevel megszunik a jogviszonyom vagy csak kesobb? Hatszori sikertelen vizsga utan. Nemleges lesz a valastz ,mar szoltak elore. Elte ajk.

Figyelt kérdés
Mert atvetelt kertem ppke -re de ha szept. 2- ig beiratkozasig megszunik jogviszonyom, nem vesznek at!

2020. aug. 20. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már megszűnt a hallgatói jogviszonyod. De amúgy is, mit gondoltál, nem fog feltűnni, hogy hat sikertelen vizsga után bocsátottak el?


Tanulni kellett volna, nem utólag megpróbálni okosba'.

2020. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tanultam rengeteget,tudom is es ertem is az anyagot. H-V napi ot-tiz orat interaktiv magnofelvetelekkel tanulok, asztalnal ulve napi 0-1-2-3-4-5 vagy tobb orat,mikor hogy, valtozo. Csak akkor nem tanulok,mikor alszom, vagy elmegyek iskolaba, ennivaloert a boltba, vagy postara, nagyritkan sportolni.

Nekem szeptember1- tol julius 1- ig nincs se napi,se heti pihenoidom,csak mikor alszom,miota ELTE-re jarok,annyi az anyag,amit feladnak. En nem az a tipus vagyok,aki csak vizsgaidoszakban tanul!

Megis hatszor megbuktam.


Nem szunt még meg. Elten adtak igazolast,hogy oda jartam,es azon az szerepel,hogy jogviszony fennall jelenleg.

2020. aug. 20. 23:02
 3/4 anonim válasza:
Sajnos nem tudom a választ erre, de gondolom már késő is lenne. Azt megkérdezhetem, hogy sikerrel jártál-e?
2020. szept. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem, hogy mi az az "interaktív magnófelvétel"?
2020. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!