Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha aláírásgyűjtésbe fognék ez...

Ha aláírásgyűjtésbe fognék ez ügyben akkor lenne esélyem, hogy töröljék a mindennapos testnevelésórákat?

Figyelt kérdés

16 vagyok, és vékony, ezért sem értem, hogy minek nekem heti 5x testnevelésóra.

Mert az biztos, hogy bukfencezésbe, meg "kidobózásba" még egy deka nem ment le senkiről.

Idén kilencedikben nekem heti 4x!! van 8 órám, ez azért durva nagyon. (és csak két idegen nyelv, pedig ránk férne egy harmadik) Kiszámoltam, hogy egy óra 45 perc, akkor egy héten összesen 225 perc, az egy hónapban kb 900 percnek felel meg. Ráadásul ez egy KÉSZSÉGtárgy, hülyeség, sőt nem is lehet korrektül osztályozni.

Úgy, ahogy rajzból is, meg énekből is tanítanak művészet, meg zenetörténelmet, úgy sportból mért nincs elmélet?

Persze ez is röhejes, de így kb olyan, mintha énekből azért buknál meg, mert nincs zenei hallásod, vagy rajzból, mert nincs kézügyességed. Hát nem sokan vinnénk így sokra szerintem.

Mindenképp változtatni kell, és nem a kréta, meg a papír hiány a legfontosabb probléma, hanem pl ez.

EGy olyan érvet mondjatok csak, amiért kiáltok a heti 5 testnevelés mellett! Ez így nagyon nem korrekt.

L



2016. máj. 30. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják törölni, Orbán Viktort a legkevésbé se érdekli, hogy mit akar az ország rajta kívüli kilenc-tízmillió embere.
2016. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, eléggé esélytelennek tartom, de ha lenne ilyen, (bár engem már régen nem érint), szívesen aláírnám. Igazi megoldás nem lenne, de szerintem az is javítana a dolgon, ha nem osztályoznák - csak megfelelt lenne és nem megfelelt. Kb. ha bejársz és nem a zsámolyon ücsörögsz, akkor megfelelt, ha nem, nem (mert azért az sem normális, hogy egyesek olyan destruktívak, hogy még átöltözni sem hajlandóak:S)
2016. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom.
2016. máj. 31. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!