Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet a mindennapos...

Hogyan lehet a mindennapos testnevelés plusz 2 óráját megúszni?

Figyelt kérdés
ne értsetek félre, nem feltétlen lustaságból szeretném, szívesen járok pl edzőterembe edzeni, de azt nem fogadják el. és nem szeretek semmilyen sportot ami egyesülettel van. azért megpróbálkoztam 1-2vel, csináltam is őket egy, vagy kevesebb évig, de már nem bírtam mert mindegyikben szörnyű voltam, és emiatt ott piszkáltak, és nem is élveztem, nem voltam motivált. a barátaim nem tudnak az egyesületeiktől igazolást kérni, már próbáltam azt is. plusz rengeteget tanulok így gimiben, és a legkevésbé sem hiányzik, hogy még be kelljen utaznom még heti kétszer másfél órát Pestre, mert csak ott van valami amit még tudnék csinálni. tehát erre nincs időm.
2017. aug. 29. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég egyszer másfél óra. Szerintem vannak testépítő egyesületek is. De ha semmi egyesületi sport nem jön be, akkor a suliban is van lehetőség tömegsportra.
2017. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!