Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki várja az iskolát?

Ki várja az iskolát?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem várom 😤

Mit csináltok így az utolsó napokban?

Annyira unalmas, és tanulni sincs nagyon kedvem :(



2020. aug. 22. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Elhiszem, én is így éreztem. Szerencsére már leérettségiztem, így nem érint.
2020. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

En sem varom. A tanulassal nincs gondom, de gyulolom az osztalytarsaimat, es az ofot is.

Az ofo tudja, hogy kik piszkalnak par embert, koztuk engem is de semmit sem csinal. Neha meg o kezdi el a

gunyolodast.

Kituno vagyok, csendes az orakon de palcika vekony. Allandoan megy a gunyolodas.

A baratomat azert mert animet nez es kockak vagyunk.

2020. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Legalább te fel vagy készülve a tanulásra 😁

Én sem szeretem az osztálytársaimat 😤 Legszívesebben most kiszaladnék a világból is 😭

2020. aug. 22. 13:36
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem szerencsére jó tanáraim és osztálytársaim vannak, úgyhogy már nagyon várom. De hiányzik még egy picit az a rendszer is hogy reggel mindig ugyanakkor kelek fel, megyek aztán suliba,stb.
2020. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Alapsuliban én is így voltam. De most már gimnáziumba járok, ami nehezebb is. Néhány órát viszont itt sem szeretek, mert sokat kell tanulni.🙁

Négyes voltam

2020. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Ahw, ez a "szünet vége" érzés... most olyan nosztalgikus érzések fogtak el. Én se vártam sose a sulikezdést, imádom a nyarat.

Már nem vagyok sulis, így csak a 2. kérdésre válaszolnék:

én biztos kihasználnám az utolsó napokat olyan tevékenységekre, amiket suli közben BIZTOS nem fogok tudni csinálni. Mint pl: filmmaraton, olvasás maraton. Alkotni valamit, megpróbálni varrni, festeni, rajzolni, csak úgy elleni valamivel... élvezd ki a jóidőt. menj a friss levegőre amennyiszer csak tudsz. ilyenkor lehet finom recepteket kipróbálni, hisz van időd fözni-sütni. Próbáld ki az internet-közösségi média-mentes napot.

2020. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet fogok mondani, de én már várom.
2020. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is várom már. A karatén miatt lassan fél éve nem voltam suliba, sőt máshol is alíg. Mellesleg alig várom hogy folyamatosan beszélgessünk és hülyéskedjünk az osztálytársaimmal.
2020. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nagyon sokan várják 😂😂😂 Aztán a nyári szünetet is várhatjuk majd megint 😂👌🏽
2020. aug. 22. 20:35
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Én egy nagyon jó gimibe kezdek most, nagyon jó a közösség, az iskola is mint egy palota, modern, gyönyörű, mégsem várom a tanulás miatt. Sokkal jobb otthon "dögleni" és azt csinálni amit akarsz. Ja és ez van már Március óta, most még nehezebb lesz visszamenni a suliba
2020. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!