Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tud olyan gimnáziumot...

Valaki tud olyan gimnáziumot ajánlani nekem ami megfelel a megjegyzésekben leírtakra?

Figyelt kérdés
Első legfontosabb, hogy nagyon jó legyen a közösség. Biztosan sokan ismerik a Kisképző gimnáziumot. Na pont olyan közösségű gimnáziumot keresek. Tehát a lényeg, hogy bárki lehetsz a suliban, nem ítélnek el. Bárhogy öltözhetsz, bármilyen cipőt felvehetsz stb. Plusz olyan legyen a közösség, hogy kicsit ilyen régi módi. Vagyis úgy értem, hogy mindenki kicsit old schoolosan öltözik, pink floyd-os, kiss-es, acdc-s pólóban. Ilyesmi gimnáziumot ismer valaki?

2020. aug. 22. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ilyen a filmekben van. Miért öltözne bárki is old schoolosan? Viszont jó közösségű gimnázium akad bőven, sőt, ahova én járok, az ország egyik legszebb gimnáziuma, a közösség is nagyon családias, mindenki ismer mindenkit, mindenki nyitott. Veresegyházi Katolikus Gimnázium.
2020. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy emberileg meg öltözködésileg ki megy x gimnáziumba azt nem az iskolák döntik el. Az iskola egyetlen dolgot lát a leendő diákjaiból, az érdemjegyeiket, ezen kívül nem kapnak róluk mappát teli fényképpel, meg leírással, hogy ő rocker, ő Puma cipőt hord, ő Adidas párti, stb. Tehát nem, ilyen iskola nem létezik.
2020. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, azt kifelejtettem, hogy lehetőleg Pesten legyen:)
2020. aug. 22. 23:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy csak old schoolba lehet öltözni. Nem is old school, akkor inkább ilyen művészi, különc. (Pont mint a Kisképző)
2020. aug. 22. 23:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég filmbeli amit leírtál. :D és mi van ha kinövöd a pink floydos korszakod? Mindegy.


Viszont a Kőbányai Szent László Gimit tudom ajánlani mint jó közösségekkel rendelkező középiskola. (Ha 8 év alatt nem változott sokat.)

2020. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
93%
Ha olyan iskolát keresel mint a Kiskepzo akkor miert nem mesz oda? Nem muszaj annyira jol rajzolnod egyes szakokhoz, ha az a baj.
2020. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Gimnáziumba akkor érdemes menni, ha tanulni akarsz - akkor viszont nem ennyire perdonto, hogy ki hogyan oltozkodik. Ha csak a társaság kell, menj szakmát tanulni.
2020. aug. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!