Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gonosz tanár gonosz megjegyzés...

Gonosz tanár gonosz megjegyzésekkel?

Figyelt kérdés
Gyenge alkatú gyerek vagyok és gyakran tesz emiatt rám megjegyzéseket (meg amiatt, hogy nem bírok el annyi súlyt mint a már korábban is edző társaim) a tesitanár a konditeremben (mert heti háromszor szoktunk kondiba járni, hogy erősödjünk) csak így burkoltan mintha nem is kötekedés lenne (persze lehet érezni rajta a rossz szándékot.) Hogyan lehet elviselni egy ilyen tanárt 3 évig még? :( Múltkor mondtam neki, hogy a nagyok is kis súlyokkal kezdték erre kinevetett.. Hogyan lehetne kibírni ezt? Iskolacserét nem szeretnék mert szeretem a többi tanárt és igazgatónak se nagyon akarok szólni mert csak még rosszabb lenne :/// Csak ilyen tippeket adjatok, hogyan tudnám elviselni a gúnyolódást. Ti mivel biztatnátok magatokat edzés közben ami erőt ad túllépni ezeken a dolgokon?
2012. jan. 9. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak nevess rajta. Közben meg eddz, mint a gép. Sajnos csak így vívhatod ki az elismerését, mint ahogy az általában lenni szokott a primkóbb emberek körében. De hidd el, nagyon is hasznodra válik majd a testedzés!
2012. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy önbizalmamat is teljesen elveszi, főleg így, hogy a társaim előtt csinálja.
2012. jan. 9. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A nevetéssel nem tud majd mit kezdeni.
2012. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!