Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Baj, ha nem veszek részt az...

Baj, ha nem veszek részt az egyetemi orientációs napon?

Figyelt kérdés
Kötelező ott lennem, mint gólya, vagy nem lesz probléma, ha nem tudok elmenni? (PTE)

2020. aug. 24. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, én is PTE-s voltam, csak annyi az egész hogy körbevezetnek a campuson aztán aztán csapatépítő játékok vannak.
2020. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Nekünk emailben azt írták, a részvétel kötelező (PTE-KTK).
2020. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
A beiratkozas nekunk ezen a napon volt, szoval kötelező volt a részvétel. De ha iden máshogy van, akkor nyilván nem kötelező.
2020. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
en sem tudok ott lenni. a beiratkozasi lapot meg az erettsegi fenymasolatot be lehet vinni a TO-ra is kesobb
2020. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A beiratkozás lapot elpostáztam nekik. Az érettségi fénymásolatot meg akkor leviszem másodikán, akkor megyek be a TO-ra intézni ideiglenes diákot :)
2020. aug. 31. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!