Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőoktatásban lesznek évnyitók?

Felsőoktatásban lesznek évnyitók?

Figyelt kérdés
Nálunk elvileg lesz. Többszázemberes rendezvény. Érdekes....
2020. aug. 27. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Mindenhol van, de a diakok kb 1%-a megy el ra. Lehet, sokat mondtam...
2020. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gólyákat szokták meghívni rá, és azokból is max az 1/5-e megy el.
2020. aug. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk nem egy nagy rendezvény pedig az orszag egyik legnagyobb egyetemen tanulok. Egy előadóban szokott lenni, aki meg nem akar ott benn lenni annak meg kivetítik egy nagy folyosóra. Ez csak a gólyákat érdekli, de azokat se mindig. Én nem voltam soha még elsősként sem. Semmi értelme unalmas.
2020. aug. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk lesz (de idén lesz online közvetítés is). A gólyáknak tulajdonképpen kötelező, mert közvetlen utána van a beiratkozás. Alapból sincs semmi értelme, jelen helyzetben még veszélyes is.
2020. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Egy egyetemi tanévnyitó nem olyan, mint egy gimnáziumi, ahol minden évfolyamból az a, b, c, d, e, f, g, h osztályt kötelező jelleggel kiterelik az udvarra és ott együtt hallgatják a beszédeket, verseket, dalokat, stb; fakultatív. Van, ahol mindenkit meghívnak, de a legtöbb helyen csak a gólyákat hívják rá (ahogy írta előttem valaki).


Azt nem tudom, hogy idén megtartják e, hiszen egy egyetemen nem 499 fő van, de tekintettel arra, hogy fakultatív, a felsőbb évesek el se mennek rá, a gólyáknak is a kis része megy, van, ahol két részre is bontják, ezért nem hinném, hogy lenne akadálya, hogy megtartsák, akár élőben is, de online is megoldható szerintem.


Amúgy a szervezők is számítanak rá, hogy nem lesz ott mindenki teljes létszámban.

2020. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így van, "kevesen" mennek el rá. Bár utána közvetlen lesznek felmérések, amik a gólyáknak kötelező, szóval nem sok választásom van. Max később megyek, és kihagyom az évnyitót.
2020. aug. 27. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!