Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az milyen hogy az egyetem aug...

Az milyen hogy az egyetem aug 26-i üzenetben tájékoztat róla, hogy aug 17-től tárgyfelvételi időszak van?

Figyelt kérdés

Ez milyen már?????? Neptun üzenetben jön Küldés ideje 2020.08.26. 11:33:17

Tisztelt Hallgatók!


A 2020/21. tanév őszi félévének megkezdésével kapcsolatban az Oktatási Igazgatóság honlapján közzétételre kerültek az alábbi tájékoztató anyagok:


A 2020/21. tanév őszi félév megkezdésével kapcsolatos tájékoztató (tanév időbeosztása, beiratkozás/bejelentkezés, tantárgyfelvétel, személyes és nem személyes jelenlétű oktatás


stb....


idézet belőle:


Bejelentkezés és tantárgyfelvétel kezdete a NEPTUN TR-ben

Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar 2020. augusztus 17. (hétfő) 8.00 óra



De jó, hogy aug 26-án tájékoztatnak róla, hogy aug 17-től tárgyfelvétel van!!!!


Tök jó!

És vannak létszámlimites tárgyak, amik már most be is teltek.... naná mert 17től lehetett jelentkezni és erről a többség aug 26-án szerzett egyáltalán tudomást!


2020. aug. 28. 14:44
 1/8 anonim válasza:
98%
Gondoltál már arra, hogy szólsz a HÖK-nek ezzel kapcsolatban? Nyilván a tárgyfelvételi időszak előtt kell az egyetemnek értesítenie a hallgatókat erről. Amúgy biztos vagy benne, hogy nem kaptatok valami üzit a neptunban? Leellenőrizted? Több hónappal visszamenőleg is? A neptunban van egy időszakok nevezetű fül, azt szoktad nézni?
2020. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

A már betelt tárgyakra jelentkező hallgatók honnan tudtak, hogy targyfelvetei időszak van? Én meg soha nem próbálgattam ok nélkül nyáron tárgyakat felvenni.

Van valamilyen más csatorna ahol értesíthettek? Honlapot nézed? Nekünk van Facebook csoportunk is ahova kötelező volt belépni, ott is szoktak információkat megosztani. Hök is jelen szokott lenni a közösségi oldalakon.

Ha minden lehetőséget Átrágtál és nem te voltál figyelmetlen, akkor marad a hök! Velük kell felvenned a kapcsolatot. Illetve azt is meg tudod nézni kik jelentkeztek a már betelt tárgyakra, én velük is beszélnék.

2020. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Van valamilyen más csatorna ahol értesíthettek?"ú


egyetlen darab hivatalos csatorna SINCS a neptun TR-en keresztül és ezt te is nagyon jól tudod ha valaha jártál egyetemre. Facebook twitter stb egyike sem hivatalos, innentől ezek a mese habbal kategória.

2020. aug. 29. 08:56
 4/8 anonim ***** válasza:
A neptunban az "időszakok" menüpontnál mit ír a rendszer?
2020. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mint egyetemista mondom neked, hogy szép, hogy ismered a jogaidat meg az egyetem kötelességeit, és ez a mese habbal szöveg is jól hangzik, csak éppen senkit nem fog érdekelni.


Ha beteltek a tárgyak, más tudott róla, meghozza nem is egy ember, innentől hívhatod nem hivatalos csatornának meg mesének meg aminek akarod, a lényeg, hogy valahol értesítve letettek.


Nálunk (SZE) a tárgyfelvételt nem nyitották meg, (minden SZE-s egyetemista tudja igazolni), szimplán el lett felejtve a To által, semmilyen általad hivatalosnak minősített tájékoztatást nem kaptunk a hibáról, és a várható megoldás módjáról vagy időpontjáról, szimplán csak nem tudtad a meghirdetett időpontban felvenni a tárgyakat, hol szóltak hogy mi a hiba és hol értesítettek, hogy újra jó lett? A hök Facebook oldalán, erről ennyit.


Betelt egy kötelező tárgy? Nem indítottàk el valamelyiket? A szak Facebook csoportjában egy szavazás keretén belül Kell értesíteni a szakfelelőst aki ír az érintett tanárnak melyik tárgyat mennyivel bővítsék, te egyenként persze írhatsz, szinten posztolják, hogy szakfelelősön kívül másnak nem Válaszolnak, mert nem átlátható a rendszer.


A jogaid skandálás a helyett fáradj be a To-ra és kérdezd meg, hogy ebben a helyzetben mit tudsz tenni. Lehetőleg kicsit több alázattal, ők is szívesebben segítenek ha nem az egyetem kötelességeit lobogtatod előttük.

2020. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Augusztus 26.-án nem volt gyanús, hogy sem tájékoztatás nem kaptatok sem a targyfelvetel nem kezdődött még el?

Mintaórarendet nem raktál össze? Ott látnod kelett volna, hogy a kurzusok telnek meg.

Nincsenek a szakodon barátaid? Tőlem mindig megkérdezik, melyik kurzust veszem fel, hogy egyre járjunk be.

Voltal te egy percet is egyetemista vagy csak a kérdés erejéig?Neptunnál megbízhatatlanabb rendszer nem igen van. Az üzenet útjára indulhatott már kitudja mikor.

+ha a leírt probléma valós lenne már elárasztották volna a mémek a világhálót , ahogy a kollégiumi szesztilalomról (talán Szegeden) tegnap óta vagy a Sze-s tárgyfelvételről múlt héten, a vicces nevű szabvál tárgyaikról ma, a máltai egyetemistákról a nyáron.

2020. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Neptunnál megbízhatatlanabb rendszer nem igen van. Az üzenet útjára indulhatott már kitudja mikor."


Üres duma. amikor levizsgáztam még fel se álltam a székből a tanár már beírta a jegyet és már pittyegett az androidos neptun kliens hogy üzenet jött (benne a jeggyel)

2020. szept. 1. 06:40
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdésnek nagyon Balázska szaga van.🤦🏼🤦🏼Már ebben a kategóriában is.

Többen leírják neki, hogy náluk, hogy megy de ő a kivételek egyetemjére jár ahol a neptun megbízható, és minden gyakorlati történés kamu és a hasznos tanácsok meg fogadása helyett kiemel egy mondatot és kötekszik.🤦🏼🤦🏼

2020. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!