Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a gimnáziumokban még van torna óra? Egyet értetek velem abban, hogy teljesen felesleges és megalázó? Kifejtem lent a saját példámat.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, tudom mi az hogy megszenvedni a pénzért, szoktam dolgozni is ezáltal van pénzem, megtudok csinálni szinte mindent a háznál ezalatt nem azt értem h letudom vágni a füvet hanem tudok burkolni, betonozni stb. Minden ami építkezés. Ja és több nyelven beszélek. És akkor egy tornatanár megmondja nekem az iskolába hogy öltözz át képletesen mondom “bohóc jelmezbe” ezalatt a torna ruhát értem amibe nem érzem teljes értékű embernek magam és “fetrengj a földön” “szaladgálj” miközben tisztába vagyok az élettel és mégis tehetetlenűl el kell viselnem ezt a megaláztatást hogy az egesz osztaly előtt megszégyenítve dirigálnak nekem.
2020. aug. 28. 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%

Remélem életed legnagyobb problémája az lesz, hogy testnevelés órán fehér pólóban, kék rövidnadrágban, fehér zokniban és tornacipőben kell sportolnod! Én nem érzem ezt megalázónak. A mekiben is egyenruhát kell viselned. Heti 5 tesiórád van amiből kettőt kiválthatsz iskolán kívüli sporttal.


A közoktatásban lévő órákat az állam határozza meg. Ha nem tetszik akkor menj át esti tagozatra.

2020. aug. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A mindennapi testmozgás szükséges és az iskola nem fogja végig kérdezni hogy ki mennyit mozog. Sok tesitanár köcsög és szivatja a diákokat, de maga a tanóra nem felesleges csak jó tanárok kellenek
2020. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó válaszokat kaptál pedig. Én még fe is tettem pár kérdést neked, hogy megtudjak még pár gondolatot tőled, de ne mis válaszoltál... (#1-es vagyok) Így elég nehéz...
2020. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!