Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig lesz iskola? XD

Meddig lesz iskola? XD

Figyelt kérdés
napi 100 beteg, 1 hét iskola után bezárják? remélem xD
2020. aug. 28. 22:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
9es,teljesen átérzem! Nagyon rossz az osztályom, 1 barátom sincs, senki se bír, ki vagyok közösítve. Mindenki beszól, pedig ok nélkül, egyszerűen csak nem illek bele a közösségbe, annyira más az értékrendem mint nekik... És az ország egyik legerősebb gimijébe járok, tanulok nagyon durván sokat, de remélem max 1-2 hétig lesz suli, mert szenvedés lenne nekem egyedül végigtolni még 2 évet :(
2020. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is a közösség miatt utálom az iskolámat. Általános iskolában is illetve most gimnáziumba is 2 ember van/volt aki tönkre teszi az egészet.


Nem tudok kibontakozni, többször is előfordult, hogy leálltam csevegni egy aranyos lánnyal (teljesen jól éreztem magam) erre megjönnek és perverz poénokat sütnek el mellettem, meg beszólogatnak.

A lányt meg nyilván ez irritálja, úgyhogy tovább áll ilyenkor.


És biztosan nem velem van a baj, mert soha senki más nem tett nekem keresztbe még, bárkivel jól kijövök, de ha ők körülöttem vannak képtelen vagyok kibontakozni és az önbizalmamat is lerontják.


Nagyon bízom benne, hogy távoktatás lesz, mert megőrülök ha nem. Most ezalatt a féléves szünet alatt sikerült rendbe szednem magam, de nem fog sokáig tartani ha megkezdődik a suli. Bár azt hallottam, hogy az egyikük megbukott valamiből (egyedül meg egyikük sem basztat, ketten támadnak mindig), nagyon remélem, hogy a pótvizsgán is elbukott az a majom és nem tesz többet keresztbe.

2020. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Remélem nem zárják be
2020. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%
Ameddig az Intézkedési terv hatályban van, annak értelmében nem az országos napi új betegszám szerint történik az iskolák bezárása.
2020. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!