Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapest Gazdasági SZC Hunfalv...

Szncsvrg kérdése:

Budapest Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnázium iskoláról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fent olvasható szak-középiskoláról szeretnék pár infót megtudni, esetleg bármilyen vélemény, tapasztalat az iskoláról?

Utána néztem már természetesen, de azért kíváncsi vagyok innen is pár véleményre!



2020. aug. 28. 23:27
 1/2 anonim válasza:
Nem jártam oda, de oda szeretnék menni (most vagyok 8.-os). Anyukám járt oda (estin volt 2 évig), és csak jókat mondott! Jó volt az oktatás, szeretett oda járni. Azt szerintem mindig érdemes megnézni, hogy kik járnak oda, és a gyerekekről is csak jókat mondott. Intelligens, tanulós gyerekek. A tanárok is kedvesek, és jól tanítanak. Maga az épület, és a környék is jó, nem drogosok közt kell közlekedni, a diákok sem cigiznek. Nekem nagyon tetszik! 🙂
2020. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

sziasztok!

en most vagyok kilencedikes a hunfalvyban, kettan angolon vagyok (ot eves) a korona miatt A B het van, emiatt mikor suliba vagyunk, rengeteg dogat kell irnunk. az angolrol tudok velemenyt adni, nagyon erosen es jol tanitjak a nyelvet mar igy egy honap utan. a tanarok iszonyat jofejek, vannak szigoruak, de mindegyik tanar nagyon jo. en kezdo nemetes vagyok es egesz jol haladunk a nyelvvel. maga a suli nagyon szep. tiszta es kulturalt. nyilvan minden reggel felsetalni a batyitol vagy a halasz utcatol nem egy leanyalom, de legalabb edzesben maradsz :D a kozosseg nalunk nem tudott nagyon osszerazodni a virus miatt ezert csak az osztaly felet ismerem. de a felsobb evesek nagyon aranyosak, nem igazan beszelunk veluk de nem szemetek senkivel. reggeli rutin nehany diaknal a suli elotti cigizes, es ez elegge zavaro latvany mikor lihegsz a faradsagtol a domb megmaszasa utan, de amugy nem zavaro:D nyugodtan kerdezzetek ha van valami!

2020. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!