Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a Neptunban a felvett kurzusaim egy része eltűnt az órarendtervezőből?

Figyelt kérdés
Semmilyen időponti változás nincs. A felvett kurzusok menüpont alatt viszont megjelenik, hogy felvettem. Már írtak a TO-nak, de eddig még nem válaszoltak. Mi lehet a probléma? Tapasztalatok?

2020. aug. 29. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a Neptun szórakozik.
2020. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, de nyugtalanító. Azon sem lepődnék meg, ha az egyetem kavarna valamit.


[Most látom, jav.: “Márt írtam a TO-nak..*]

2020. aug. 29. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Az órarendtervező az tervező, egy idő után eltűnik belőle magától. Az a lényeg, hogy a felvett kurzusokba benne legyen, és az órarend menübe is megtaláld őket ahogy lapozod a heteket. Nincs semmi gáz :)
2020. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kíváncsiságból megnéztem az órarend menüben is, de ott is hiányosan mutatja a heti lebontásnál.🙁 A TO pedig még mindig nem válaszolt.

Esetleg arra gondoltam, hogy ezeket az órákat online tartják, de akkor sem indokolt, hogy eltűnik az órarendből, nem?

(A felvett kurzusoknál minden tárgy megvan)

2020. aug. 31. 10:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Van időpontja ezeknek az óráknak? Mármint a felvett kurzusnál van megadva időpont?
2020. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2020. szept. 1. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Hú, hát ilyennel még nem találkoztam... pedig pár évet már lehúztam az egyetemen, egy csomó gonddal.

Az a lényeg, hogy bent legyen a felvett kurzosokba, mert így tudnak majd jegyet adni, meg a vizsgára így tudsz jelentkezni.

Amúgy attól, hogy online van, még nem kell, hogy eltünjön, hiszen az idejét attól még nem változtatták meg meg semmi, szóval az automatikusan bent maradna. Csak a helyszín változik meg úgymond.

2020. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A felvett kurzusoknál ott van minden továbbra is, csak az órarend hiányos. A TO pedig nyilvánvalóan-természetesen-meglepően még nem válaszolt.🙃

Mindenesetre köszönöm a segítséged! :)

2020. szept. 2. 15:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Kísérteties módon minden órám megjelent ma.
2020. szept. 4. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!