Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tárgyfelvételnél van 2 olyan...

Milegyenanevemitt kérdése:

Tárgyfelvételnél van 2 olyan tárgyam, amit nem engedett felvenni, miért?

Figyelt kérdés

Sikerült összeállítanom az órarendem, de hibába ütköztem. Van olyan órám kedden és szerdán is, ami között nincs szünet (tehát 14:00kor van vége az egyiknek és utána 14:00kor már kezdődik is a másik) nos ezzel az a baj, hogy nem ugyanabban az épületben és teremben vannak ezek az órák, így nem tudnék átmenni anélkül, hogy késnék a másik óráról. Gondoltam is én már, hogy ez vajon nem lesz baj? De kiderült, hogy igen, mivel nem kerültek be az órarendembe ezek a tárgyak. A tárgyfelvételnél viszont kivan pipálva, hogy fevettem azokat az órákat is, viszont az órarendembe nem került be. Szóval 1 tárgyamnak hiányzik a gyakorlati, a másiknak pedig az elméleti része. De más választható időpont nincs. Nagyon fontos lenne a mihamarabbi segítsét. Az egyetemnek írtam már, de nem is a kérdésemre válaszoltak. Így a problémám nem oldodott meg.

Előre is köszönöm nagyon szépen a válaszokat!!!



2020. aug. 31. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem az a baj, hogy az ugyanakkor van vége az egyiknek, amikor a másik kezdődik. Főleg, hogy az, ami 12:00-14:00-ig van írva, az jó esetben 13:30-og tart, hiszen 2*45 perc.


Nem lehet, hogy heti órarendet nézel és pl első héten ezek a tárgyak nincsenek?

2020. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen megnéztem, de sehogy sem mutatja azt a két darab kurzust. De érdekes, mert a “Felvett kurzusok”-nál mind a kettő ott van, csak az órarend nem szeretné mutatni sehogyan sem.
2020. aug. 31. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy fel van véve.
2020. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a gyors választ!
2020. aug. 31. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Az órarendben lépj át másik hétre. Nekem a neptunban az aktuális hét órarendjét mutatja, gondolom neked is, és lehet hogy ezek még az első (vagy 2.?) héten még nincsenek, ezért nem mutatja ott. Ha pl egy óra csak minden 2. héten van, akkor az órarendben is csak minden 2. héten lesz benne.

Nem tudom hogy így érthető-e amit mondani szeretnék..

2020. szept. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!