Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Félévkor át lehet iratkozni...

Félévkor át lehet iratkozni egy másik gimnáziumba? Többi lent:

Figyelt kérdés
Sziasztok! ,,Fiam” 15 éves, most kezdte a gimnáziumot. A gimnázium tetszik neki, viszont a kollégiummal már most meggyűlt a baja, és félévkor át szeretne iratkozni egy hozzánk közelebb lévő gimnáziumba. Ilyenkor mi a teendő? Ez lehetséges? Tudom hogy már sokan tették fel ugyan ezeket a kérdéseket, viszont nem tudom hogy azóta változott-e valami. Ha valaki leírná részletesen, annak hálás lennék!

2020. szept. 1. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elmegy a fiú anyukával/apukával az új iskolába és megkérdezi, hogy átveszik-e. Ott az igazgatóval beszélgetnek, hogy mit/miért/hogyan stb. és, ha igent mond az igazgató akkor ad egy lapot amit a jelenlegi iskolájába kell bevinni az igazgatónak.


Átiratkozni bármikor lehet, de szerintem felesleges megvárni a félévet emiatt. Az első hetekben úgyis sokan iratkoznak ki/mennek át másik képzésre akár iskolán belül is, így gyorsan felszabadul a hely számára.

2020. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2020. szept. 1. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
minek varni meg most az elejen kene akkor összeszokik a többiekel
2020. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!