Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemek levelező képzései...

Az egyetemek levelező képzéseire lehet állami finanszírozási formában jelentkezni?

Figyelt kérdés
Leginkább a SZIE agrár területű képzései érdekelnek. Valamint hogy a kynológia szakirányú továbbképzésről van-e valakinek infója.

2020. szept. 3. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2020. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a felvin néztük az egyetemet, a szakot és a képzési formát.

Ott kezd el szerintem te is nézegetni hogy mi az ami neked pászolna és azt hogy fogják indítani.

Van állami levelezős ismerősöm több karról is, szóval van rá lehetőség, csak nézz utána.

2020. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szakirányú továbbkepzes mindig önköltséges, az alap és mesterképzés esetén vannak állami képzések
2020. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a szakirányút tudom, hogy önköltséges, de alapból nem terveztem egyetemre menni, de a kynológia nagyon megtetszett, és kell hozzá egy alap diploma.
2020. szept. 3. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!