Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha informatikát szeretnék...

Ha informatikát szeretnék tanulni az egyetemen, de nem tanultam programozni előtte, akkor milyen szakot érdemes választanom? Gazdinfo,mernökinfó...Mik vannak még?

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tanultam előtte programozni, elektronika szakon voltam középsuliba. Mérnökinfóra mentem
2020. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd azt, amelyik érdekel, mindegyiknél az alapoktól kezditek a programozást, az elején, még ugyanazok a nyelvek is vannak.
2020. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán egy kicsit nehezebb lesz. Én átdöcögtem a prog tárgyakon

Az a baj, hogy mellette rengeteg tárgyad van, aminek semmi köze a proghoz. Így nincs elég időd programozással foglalkozni.

2020. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszolónak abszolút igaza van!


Pontosan ez volt velem is, csak átcsusszantam a programozós tárgyakon, mert a képzés alatt nemigen lehet a programozás megtanulására fordítani azt a rengeteg időt, amennyit amúgy a prog elsajátítása igényelne.

2020. szept. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen ezt sejtettem. Meg azt is, hogy azért az egyetemen semmit nem fogok kb. tanulni és magamtól kell otthon tanulnom meg rászánni az időt a programozásra.

A gazdinfón sok a gazdasági, számviteli tárgy, mérnökinfón meg villamosmérnököknek is tanított tárgyak.

Se közgazdász, se mérnök nem szeretnék lenni különösebben, viszont ha az informatika rész nem jönne össze akkor mégis van valami.

Se humán se reál beállítottságú nem vagyok igazán. :|

2020. szept. 4. 12:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Gazdaságinformatika.
2021. márc. 24. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!