Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok erről az iskoláról?

Mit gondoltok erről az iskoláról?

Figyelt kérdés

3 napja elküldtem a jelentkezésemet egy biztosan induló tanfolyamra. Se egy automatikus e-mailt nem kaptam, semmit. A jelentkezés küldésekor egy kis ablakban ugrott fel egy üzenet, hogy az ügyintéző majd felveszi velem a kapcsolatot. A mai napig ez nem történt meg és én hívtam fel az intézményt, hogy érdeklődhessek, mi is az elakadás oka. Az ügyintéző hölgy folyamatosan nevetgélt és viháncolt a telefonban. Közölte, hogy mostanában a hallgatók nem jól adják meg az e-mail címüket jelentkezéskor (?), ők ezért nem tudják kiküldeni az e-mailt. Közben megtalálta a jelentkezésemet, valóban beérkezett 3 napja, majd az illetékes kolleginát megkéri, hogy küldje ki nekem az e-mailt... Ez reggel 9 óta sajnos még mindig nem történt meg.


Nekem elég negatív, hogy egy e-mail kiküldése ilyen nyögvenyelősen megy. Milyen lehet az oktatás?!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. szept. 3. 14:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérdésem tárgytalan, a moderátor törölte az iskola nevét...
2020. szept. 3. 16:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Az iskola színvonalát nem az ügyintézők személye határozza meg. Tanulni mész oda, nem randizni, nem?


Ha mindenki a TO-s ügyintézők alapján ítélné meg az egyetemeket, a közelébe nem menne soha senki.

2020. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Már ne is haragudjatok, de ha már az ügyintézésnél bajok vannak, és bunkó a személyzet, akkor így mit várjon az ember az oktatásból? Persze azt is bele kell kalkulálni, hogy nem csak te jelentkezel, ezért bele telhet pár napba, hogy lássa valaki az e-mailt.
2020. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondom, nézd meg akármelyik top egyetem tanulmányi osztályát! :DDDD Pofáncsap a valóság!


Amúgy pedig az ügyintézőknek SEMMI közük nincs az oktatás színvonalához. Legtöbbször nincsenek is napi kapcsolatban oktatókkal, de egyáltalán.


Nem védeni akarom, ha szr az ügyintézés, de semmit sem mondd el a képzési színvonalról. Semmit.

2020. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!