Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szinyei Merse Pál Gimnázium...

Szinyei Merse Pál Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam ezen a sulin, mik a vélemények? Milyen a közösség, mennyire erős suli, jobb/rosszabb tanulóknak való?

2020. szept. 4. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Közepes
2020. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerettem oda járni.


A tanárok között lehetett találni életunt 3,14csákat meg f.szokat, akiknek az óráira gyomorgörccsel ültél be, de voltak jófejek is.


A közösség olyan volt kb mint minden átlagos iskolában. Osztályok között semmi kapcsolat (max pár gyerek között fakt vagy kórus miatt), osztályon belül meg függött attól, hogy ki volt az ofő, meg milyenek voltak a gyerekek. Volt nagyon összetartó osztály, de volt, ahol volt egy kis mag, ami pár gyerekből állt, a többiek meg külön elvoltak magukban vagy egy másik gyerekkel.


A gond annyi volt, hogy amikor én voltam ott, eggyesültünk más iskola diákjaival, egy évfolyamra jutott 600 osztály, (több 5. Osztály nem is indult, olyan sokan lettünk), a diákok meg fegyelmezetlenebbek lettek. Ez nem tudom azóta rendeződött e. Persze nem volt ettől rossz a légkör a suliban, csak kicsit érződött a fegyelem és a figyelem hiánya.

2020. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Illetve, ami a suli erősségét illeti.


Sok volt számonkérés, de ez természetes, viszont gond nélkül elvégezte mindenki, azok is összekaparták év végére a kettest, akik nem tanultak. Szerintem ez nem olyan, mint pl egy erősebb suli, ahol ha a lelked kitanulod akkor talán kapsz egy kettest.

2020. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Mindenesetre szerettem odajárni, de érettségi után le is zártam azt a korszakot. A veronai buszbalesettel felevenedett bennem pár emlék a suliról, aztán ennyi. A tabárok nagy része ismerősöm a Facebbok-on, páruktól érzek egy kis elidegenülést az iskolától, de vannak, akik még mindig szeretnek tanárok lenni.
2020. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
kérdező, végül oda mentél?:)
2021. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen és nagyon nem bántam meg:))
2021. dec. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legjobb suli. Rengeteg a program és nagyon jó tanárok.😃
2021. dec. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!