Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A hétköznapokban egyetemre...

A hétköznapokban egyetemre milyen táskával praktikus menni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 5. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amibe belefér, amit viszel.
2020. szept. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én női hátitáskával mentem. Nem szeretem a handbag típusú táskákat alapból, mert praktikátlan, semmit nem találok meg bennük és még a vállamat is húzza...


Ha hosszú napom volt, lyukas óráikkal kiegészítve és nem tudtam éppen haza menni, akkor azért vittem magammal egy szendvicset, műzli szeletet vagy valami harapnivalót. Egy kis üveg vizet (soha nem indulok el víz nélkül, egyetemen meg van kihelyezett víz automata). Egy határidő naplót, mert abba írtam fel a fontos dolgokat (régimódi vagyok). Füzetet, tollat, de azt is inkább a gyakorkatokra (előadás ppt-ket szerencsére feltőltötték időben, szóval ott nem jegyzeteltem sokat). Női bigyókat: kézkrém, ajakkenőcs, fésű, dezodor, zsepi, tisztasági kendő és társai. You know the drill... A női táska rejtelmei. 😅


Néha vittem lap-topot is, de elég nagy darab a gépezet, gyenge aksival, szóval azt most elszeretném cserélné egy könyebb, kompaktabb darabra. Használt kereskedésben beszámítani, ha lehet.


Melyik egyetemre mész? Bejárós leszel?

2020. szept. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Szimatszatyor!


Nem kell ám divatmajmoskodni, mint amit a mai egyetemisták csinálnak! Szimatszatyor, kord nadrág, szandál! Ennyi!

2020. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Én BSC-re ugyanazzal a sulitáskával jártam, amivel gimibe, MSCre meg egy nagyobb laptop táskával mert akkor már elég volt a gépem és egy nagyobb füzet is.
2020. szept. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy beleférjen minden, ami kell és el is bírja. Én nem hordok magammal sok dolgot, egy füzet, egy tolltartó, pénztárca, apróságok (pl. zsepi, kulcs, rágó és ilyesmi), egy üveg víz/tea és esetleg valami harapnivaló. Ez bőven elfér és nem is nehéz, szóval szinte bármilyen táska megfelelne a célra. Nekem egy kisebb méretű Deichmannos hátitáskám van, gimiben is ezt használtam és később megvettem újra. Ha esetleg még valami nagyobb vagy nehezebb dolgot is szeretnék vinni pl. laptop vagy könyvek, akkor azt külön szoktam egy vállra akasztható vászontáskában.
2020. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan táskával érdemes elmenni, amelyikben mindened elfér. Ez lehet bármilyen táska.


Én egy olyan átlagos oldaltáskát viszek, amiben van külön a laptopnak hely. Emellett még van elég hely pár füzetnek/tollnak/könyvnek, italnak és további apróságoknak(pl pénztárca).

2020. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi cuccot kell magaddal vinned, milyen messzire és milyen közlekedési eszközzel.
2020. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!