Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Soproni Egyetem erdőmérnöki...

Soproni Egyetem erdőmérnöki karára járók! Mi a véleményetek a suliról? Szerzettek oda járni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 5. 15:02
 1/8 A kérdező kommentje:
*szerettek
2020. szept. 5. 15:16
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel mert most vettek fel kornyezetmernok MSc-re, de olyan szervezetlen hogy lehet be sem iratkozok.

Fele óra online másik fele jelenléti és naponta pakolgatjak.

2020. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 darandaliuszmusz ***** válasza:

EMK ra járok , jó ide járni , Sopron gyönyörű és hallgató barát és a Selmeci hagyományok nagyon sokat hozzá tesznek az itteni élményhez ( nagyon komoly csapat építő hagyományrendszer )

Növénytan nehéz , magolós de teljesíthető

2020. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó!


A képzés abban különleges, hogy több tárgy is van amit csak itt oktatnak.

Nagyon erőteljes minőségirányítási-minőségbiztosítási vonalat képvisel, ez egyben sehol nem tanítják.

Van ISO 45001 + 50001 belső auditori képzés is, amit diákként kedvező áron tudunk igénybe venni.


Vannak nagyon hasznos programok amiket használunk pl. Statistica és GaBi.

Bár rendkívül sok beadandónk van, az oktatóink segítőkészek, nagy szakmai tudással rendelkeznek, több nagyon hasznos tippet kaptunk már problémamegoldás terén.


A szakfelelősünk, tanulmányi osztály vezető és dékánjaink is maximálisan segítőkészek. Mindig találunk megoldást.


Az órákat össze tudjuk rakni kevesebb napra, vizsgaidőpont terén is a kérésünknek megfelelően írtak ki időpontot.


Nem tapasztaltam sehol ekkora segítőkészséget mint itt.

Van akinek érdekesebb a stílusa, de ha látja a kellő felkészülést akkor mindenképp figyelembe veszi.


Szóval én rendkívül ajánlom mindenkinek.

A hallgatói társaság is rendkívül összetartó. Az EMK körül pedig konkrétan erdő van, így a számtech teremből kinézve egy rakat fenyő látható tök szép az egész hely.

2021. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerettem! :) Bárcsak újra letolhatnám azt a 3,5 évet...
2021. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A suli jó ahogy hallom, màs kérdés hogy mit lehet vele kezdeni utána. Ha van is meló akkor is alacsony fizetésért meglátásom szerint.
2022. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fizetés nem csak iskola, hanem tapasztalat, pozíció, elért eredmények függvénye.


Én ide járok, és a fizetésemmel nincs gond.

2022. jan. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs azzal a fizuval semmi gond, sőt! ;) Erdőmérnök, környezetmérnök, vadgazda... nagyon jól megfizetett és keresett szakmák állami és magánszférában is. A közösség és a diákélet pedig elsőrangú. Üdv: egy erdőmérnök.
2022. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!