Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, nálatok hogy...

Egyetemisták, nálatok hogy lesz az oktatás?

Figyelt kérdés

Ahány egyetem annyi féle dolgot hallottam már. Valahol távoktatás egyből, máshol minden jelenléti oktatásban, de nagyjából 0 tájékoztatás ennek feltételeiről.

Nálunk 1. héten mindenki egész nap maszkban mindenhol, 2. héttől felváltva az előadások: évfolyam fele bent, másik élőben máshol. Gyakorlat mindig jelenlétiben.


2020. szept. 6. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Nálatok az hogy lehet hogy 1. hét így aztán 2. héttől úgy? Mi okozta a változást?


Egyébként nálunk full hagyományosan, személyesen, egész napos maszkban történő oktatás lesz.

2020. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Csatlakozom az elsőhöz, nálunk is ugyanez.
2020. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
NJE-GAMF: Jelenléti oktatás. Bejáratnál hőmérés. Kézfertőtlenítés. Minden gyakorlat előtt hőmérés ugyanúgy. (Gondolom tanár által). Jelenléti ív kötelező. És a maszk használat is, órán is! 1.5m betartása. Ez szerintem szép és jó, de a kedves vezetőség meg mondhatná, hogy amikor a kis előadó és nagy előadóba egyaránt óra van és 500 an ott vannak az aulába, hogy tartsd be? Na meg az órán? Tuti fertőzés veszély az egész hely. Be se teszem a lábam oda. Nem hülyültem meg. Majd elkérem az anyagot. 1-2 hét és úgy is bezárnak, mert 100% hogy lesz vírusos. Minden fasz betegen megy oda. Minden évbe, félév kezdetén full egészségesen mentem aztan első hét után már beteg voltam, mert bejönnek betegen. Köhögnek, tüsszögnek, folyik a taknyuk, lázasok. Mondjuk most se ér sokat a hőmérőzés, bevesz az az ember 1 lázcsillapítót és ennyi.
2020. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Gondolom úgy tervezték meg, hogy 1. héten mindenki hallgassa meg a bevezető órát, ahol el kellene mondani a fontos infókat az adott tárgyról (miről fognak tanítani, hogy fog alakulni a gyakorlat, zh-k, vizsga,...). Ezen a héten ülhetünk egymás mellett, de maszkban.

2. héttől pedig már csak erősen ajánlott órán a maszk, de 1.5 m már kötelező.

2020. szept. 6. 22:36
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Mintha az első héten nem fertőződhetsz meg :D. Tiszta szánalom.
2020. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

DE-TTK hagyományos oktatás

maszkot kell hordani és elvileg a távolságot is meg kell tartani de ez egyszerűen nem lesz kivitelezhető a nagy létszámú elődásokon (illetve kisebb csoportos gyakokon sem, pici termekben)

2020. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
BME. Hagyományos oktatás, de a tanárok engedéllyel dönthetnek úgy, hogy az előadást, vagy akár a gyakorlatot is online tartják. Szóval igazából csak négy kurzusra kell bejárnom, meg egyre néha, nyolc pedig online lesz.
2020. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
NJE GAMF-os vagyok én is. Tanévnyitó online is megtekinthető, bezzeg a többi tájékoztató előadásra (ami gólyáknak ajánlott), arra nem írtak semmit. Több száz fős előadások, fertő lesz az egész.
2020. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
8: Nálunk ezt nem gondoltál át. De sose gondolkoznak.... 2. szakomat csinálom itt. Már 9 éve gamfos vagyok, legyen 8, ha a passzívot levonjuk. De tényleg tiszta gáz, amit most művelnek. De nem baj. HBról jövő buszon is tömegnyomor van ott még eselyesebb elkapni
2020. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden online megy, még majd a vizsgázás is. Tiszta szar. Nem az első köröm egyetemen, hát valami hihetetlen káoszos nekem ez az egész. Lehet, ha az előző félévben is ott vagyok, akkor nem lennék ennyire meglepve, de melyik tanszék mit használ, chat, meg ide-oda feltöltve videó meg diasor, de aztán van 1-2 alkalom, ahova be kell menni személyesen, mert csak, pedig kis himihumi szar tárgy, ilyen azonosító ide, olyan oda és így tovább. Nem is értem. Én reménykedtem benne, hogy "szokásosan" megy majd minden, de közel sem.
2020. szept. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!