Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki tesiből 1-es,...

Ha valaki tesiből 1-es, viszont az összes tantárgyból ötös, köteles megbuktatni a tanár, vagy ez tanárfüggő?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, mindjárt kezdődik a digitális oktatás, a kérdés elméleti.
2020. szept. 8. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem köteles megbuktatni, ha meg tudja indokolni, hogy az 1-es átlag ellenére miért érdemelsz 2-est. Ez független egyébként attól, hogy a többi tárgyból hogyan állsz.
2020. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem kezdődik semmilyen digitális oktatás.
2020. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
#2, honnan tudod? Beszéltél a kormánnyal? :D
2020. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg független, de azért normál esetben egy teljes jeggyel jobbat is simán adnak a tesitanárok (főleg, ha egy tesiotossel kitűnő lehet a diak).
2020. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Azért tehetség kell testnevelésből megbukni. Aki meg esetleg ilyenre képes azzal van valami fizikai probléma és felmentés után fohászkodhat.
2020. szept. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanár eldöntheti, hogy most megadja a jobb jegyet vagy megbuktat. (Mind a kettőre volt példa már, volt olyan tanár aki azt mondta a diáknak, hogy idén nem leszel te kitünő.)Általában esélyt adnak, hogy pl egy kosárlabdával kapcsolatos feladatokat mutass be vagy írj kis tanulmányt egy megadott témáról. Én az utóbbi módszerrel kaptam meg az ötös félévre és évvégére, míg sima tesire jártam. (Betegségem miatt nem tudtam minden feladatot megcsinálni órán és amíg nem vettek át gyógytesire addig segített, hogy meglegyen a kitünő bizonyítványom.)
2020. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!