Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes természetvédelmi...

Érdemes természetvédelmi mérnöknek menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne két kérdésem. Hogy, érdemes Debrecenbe menni természetvédelmi mérnöknek? Mennyi, embert vesznek fel erre a szakra?

2020. szept. 8. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
felvi.hu
2020. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kevesen jelentkeznek, én nekem a harmadik helyen volt megjelölve.

Igaz mesterszakon, a felvételin nagyon rendesek, kedvesek voltak. Ha oda vesznek is fel nem bántam volna meg.

DE mék de növényorvosin folytattam. Imádom az egyetemet tényleg jó

2020. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Felvi.hu, az adott szak szakleírása, és ott van a végzés utáni kilátások fülben pár adat pl: statisztika szerinti kezdő fizetés. Az alapján eldöntheted te magad.
2020. szept. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 darandaliuszmusz ***** válasza:

Természetvédelmi mérnöknek tanulok , az amit a felvi ír hogy mi lehet a melód utána az kb semmit sem ér mert szinte bárhol elhelyezkedhetsz... az állatkerttől kezdve , nemzeti park , magán vállalkozás , önkormányzati hatóság ... nagyon sok a lehetőség , viszont én Sopront ajánlom, nyilván nem tudom milyen máshol a tanítás , itt a növénytan nagyon komoly de tanulható.

Plusz itt a Selmeci hagyományok ( keress rá , de ezt meg kell élni sokat nem találsz róla ) az egy naggggyon nagyon nagy plusz pont , közösség kovácsolás téren

2020. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: az önkormányzatok, nemzeti parkok meg hasonlók amiket felsoroltál a bértábla szerinti fizetésükkel elég szerény kereseti lehetőséget nyújtanak ám.
2020. szept. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 darandaliuszmusz ***** válasza:
100%

A fizetés nagyon nagyon tág ebben a szakmában tekintve hogy felvehetnek olyan helyre ahova nem is gondolod hogy a természetvédelmi mérnök alkalmas ( pl ismerősöm Budapest valamelyik kerületében a közterületeken lévő fásszárú növényeket felügyeli , erre se gondolt senki hogy ez lehet egy cél )

Nemzetiparkos természetvédelmi őr ismerősöm 350 ezer felett keres , nyilván bruttóban.

Aki természetvédelemmel akar foglalkozni ne is reménykedjen magas fizetésben.

2020. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Felvin a DPR-ban a bicikliszerelőtől a babysitterig minden fel volt sorolva, hogy milyen munkákat végeznek a friss diplomás TV mérnökök.
2020. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!