Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most mi a helyzet az egyetemek...

Most mi a helyzet az egyetemeken? Mikortól várható távoktatás?

Figyelt kérdés
Nálunk teljesen logikátlan hülyeség az egész. (BGE) Egyik tanár online tart órát, másik azt mondja nem lehet katalógust írni senkinek, harmadik meg írja rendesen a jelenlétit. Ahányan vannak, annyiféle módszereket használnak, követhetetlen az egész. Elvileg úgy volt, hogy aki érez magán tüneteket és nincs biztos tesztje, az is otthon maradhat, igazolás nélkül. Ennek ellenére ma több tanár is írt jelenlétit. Ennek mi értelme van? Más egyetemeken hogy működik a dolog? Nem lehet még tudni mikor lesz már online az egész?

2020. szept. 9. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem hamarosan már minden online lesz...
2020. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is lesz jelenléti. De nem kötelező ott lenni, csak azért kell a jelenléti, hogy a későbbiekben megkönnyítse az esetleges kontakt kutatást.
2020. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

nálunk minden 20 fő feletti kurzus online.

és hány 20 fő alatti kurzus van? Kb NULLA.

ügyesen megoldották....

2020. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Széchenyi Egyetem. Nem kötelező bejárni se gyakra, se előadásra, nincs katalógus, nem kötelező zh-t írni. 1 olyan órám van, ami online, többi amúgy bejárós. De amúgy nagyon sokan bejártak előző héten, heringparti volt a termekben, a szellőzők ki voltak kapcsolva, szóval maszkban is megfulladtál, friss levegő nem volt. Bulihelyek tele voltak szintúgy. Mostanra elvileg már páran koronásak, nincsenek is annyian az órákon. Meg akarják várni a szoctám leadást, ami szept. 20-24, utána terveznek bezárni elvileg, ha továbbra is így megy a helyzet. Aztán ki tudja. De amúgy van olyan óra, ahol csoportmunkás feladat van, szóval mégiscsak be kéne járni, úgyhogy nálunk is el van cseszve kicsit. Áhh én már nem tudom mi lesz itt, de ez a bizonytalanság, meg félmegoldások őrjítőek. Meg akkor azon is aggódhatsz, hogy nehogy hazavidd a koronát.
2020. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!