Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kerülhet bármi kötelező...

Kerülhet bármi kötelező egyetemi időpont hétvégére?

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok egyetemen, szóval nem teljesen látom még át, hogyan néz ki egy félév. Az órák nyilván mind hétköznap vannak, és a zh-kat is az órák időpontjára jelentették be, szóval egyelőre minden hétfőtől péntekig esik valahova. Az egyetem mellett szeretnék elvégezni egy képzést, aminek az időpontjai hétvégékre esnek, és ezek kötelezőek. Eshet vizsga, gyakorlat, vagy tényleg bármi egyetemmel kapcsolatos, ami kötelező, hétvégére?

#egyetem #képzés #légyszisenkinejöjjönazzalhogy"nevégezzképzéstelsőévesenegyetemmellett"köszi
2020. szept. 11. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizsga lehet hétvégén, de nappalin óra nem
2020. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A TVSZ-ben van leírva ennek a szabályozása. De általában minden ilysmi munkanap szokott lenni. Az Eltén van vagy volt olyan szabály, hogy szombati munkanapon nem lehet vizsga, zh. Online házibeadási határidőm nekem már volt hétvégén, de persze annak amúgy se aznap volt érdemes nekiállni. Volt már hallgatók által tartott online konzultációm is vasárnap, de az ugye megbeszélés szerinti, nem kötelező csak épp nagyon hasznos program volt.
2020. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy a második írja. Legfeljebb konzultáció, beadandók határideje eshet hétvégére, de előbbi általában közös megegyezés miatt az oktatóval, utóbbi jófejségből van kitolva péntek helyett hétvégére.
2020. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!