Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor térnek át az iskolák...

Mikor térnek át az iskolák digitális oktatásra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer ilyen kérdés van, és senki nem tudja a választ, de csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. Ma majdnem 1000 új fertőzöttet találtak.

Nagyon félek, hogy elkapom a koronavírust, mert a sulinkban már 4 osztály karanténban van, úgyhogy az egész évfolyamunk elkapta a vírust, és valószínűleg a mi osztályunkban is vannak fertőzöttek, mivel csoportbontásban vagyunk az évfolyamokkal egyes órákon.

Eddig még nem zárt be a sulink és értem, hogy online nem lehet normálisan tanulni, és mindenki rosszul járna, de gondoljatok bele hogy ennek szerintem hosszú távon rossz vége lesz.

Osztálytársam tesója karanténban van (ő is a suliba jár) és nagyon sok fertőzött van az osztályában. A sulinkban kb 15 + azonosított fertőzött van, es sokaknak tünete van, akit még nem teszteltek. És aggódom, nem csak magam miatt, de a tanárok miatt is, hisz mondták is, hogy rajtuk nem menne olyan "könnyen" át a vírus, mint rajtunk, fiatalokon. És oké, nem egy olyan vészes vírus ez, mint sokan állítják, de pl a biosz tanárunk azt mondta, hogy pl a tüdővel visszafordíthatatlan károkat okoz a vírus...

Szóval szerintetek meddig bírja még a sulink / az összes többi sulit mikor zárják be?



2020. szept. 12. 10:09
A kérdező szavazást indított:
Szeptember vége
Október vége
Nem zárnak be a sulik
Egyéb
43 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Orbán tegnap világosan elmondta, hogy nem lesz országos iskolabezárás, és még egy adott iskolát is csak a legvégső esetben fognak bezárni, ha már elszabadult benne a koronavírus.
2020. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem fogják bezárni. Ha a digitális oktatás még egy-két hónapot működne, abban a szégyenletes formában ahogy tavasszal, egyszerűbb lenne évfolyamot ismételtetni mindenkivel.
2020. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Csak akkor lesz bezárás, ha a halott is sok lesz. Ameddig ilyen keves a haláleset (vagy eltitkolják), csak azokat a sulikat zárják be, ahol nagyon elszabadul a pokol.
2020. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nálunk a tanárok azt mondták hogy pár hétig ha lesz suli... De nem szeretném én se hogy bezárjanak, csak rosszabbodik a helyzet... :/

2020. szept. 12. 10:57
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk az igazgató kijelentette hogy nem számít rá, azonban végigkérdeztek minket és egy nyilatkozatot is alá kellett írnunk, hogy rendelkezünk-e az online oktatáshoz szükséges eszközökkel.
2020. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Tudom az egyetem más, mint egy középiskola, de az immunológia tanárunk azt mondta 2 hetet ad az egyetemnek. (Még úgy is, hogy az előadások online vannak.)
2020. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

"Orbán tegnap világosan elmondta, hogy nem lesz országos iskolabezárás,"

Orbán azon a bizonyos pénteki reggelen még ellenezte az iskolabezárást. Aztán...

2020. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Fogd már fel, te szerencsétlen, hogy akkor főleg a beszari pedagógusok és szülők provokálták ki a hisztériájukkal!!
2020. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Remélem, hamarosan. Ennél a mostaninál még a digitális oktatás is működőképesebb volt.
2020. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Olyan jó hogy mindennap feltesztek több ilyen kérdést. SENKI NEM TUDJA. NEM FOGJUK TUDNI MEGJÓSOLNI! Hidd el hivatalosan leközlik ha lesz ilyen nem neked kell ezen gondolkodnod.
2020. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!