Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanító szak vagy Emberi...

Tanító szak vagy Emberi erőforrás tanácsadó?

Figyelt kérdés
Melyiknek van nagyobb jövője? Ki mit választana és miért? Véleményekre vagyok kíváncsi, esetleg ha valaki dolgozik benne, jöhetnek a tapasztalatok.
2020. szept. 13. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanító. Az emberi erőforrás szakmára eléggé nagy hatása van a vírus helyzetnek, jelentősen megnehezült.
2020. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tanító akkor ne Magyarországon
2020. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Pedig Magyarország lesz mert nincs lehetőségem külföldre menni.
2020. szept. 13. 22:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól gondold meg hogy szeretnél-e minimálbérért dolgozni diplomásként. Anyám 30+ éve van a pályán és nem keres meg 200at osztályfőnöki pótlékkal se.
2020. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tanár az stabil, mindig lesz állásod, megélhetésed, erre számíthatsz. Viszont a Hr-el garantáltan jobb fizetésed lenne a versenyszférában. Ott viszont van egy elég nagy kockázat, hogy sokáig nem tudsz elhelyezkedni, illetve lehetnek rövidebb-hosszabb időszakok, amikor nem lesz kereslet a munkádra, és időszakosan munkanélkülire kerülsz.
2020. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, a lényeget nem írtam: a tanítót választanám, mert a stabilitás, kiszámíthatóság fontosabb nekem a magas fizunál, és mert szeretem a gyerekeket :D.

Utolsó voltam

2020. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3-as kommentelő: elég elkeserítő ez, bizony...emiatt is vacilálok pedig szeretnem a gyerekeket.

2020. szept. 14. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Mehetsz külföldre is tanítani
2020. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!