Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécs Leőwey Klára Gimnázium...

Pécs Leőwey Klára Gimnázium angol szak. Valaki barmilyen tanacs? Hany ponttal lehet bejutni? Mennyire elfogado az iskola?

Figyelt kérdés
Ui:ha valaki tud velemenyt mondani a Pollack Mihály lánykolkegiumrol azt is nagyon szivesen meghallgatom mivel oda szeretnek menni koleszba.

#kollégium #Leőwey Klára #Pollack Mihaly #Leöwey Klára gimnazium angol szak
2020. szept. 14. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Azt mondja a varazsgombom, hogy 180 pont kell majd, ha 16 évesen még csak 8.-os vagy.
2020. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

hali, végzős leőweysta angolos jelen. én 57. helyről kerültem be, pontszámról annyit tudok mondani, hogy az írásbelim viszonylag átlag felettire sikerült.


tanácsnak annyit mondanék, hogy ne parázz rá, írd meg saját tudásod szerint minél jobbra az írásbelit, szóbelin meg maradj nyugodt. ha fel akarnak venni, fel fognak venni.


az iskola és a közösség nagyon elfogadó, szerintem a városban a legliberálisabb.


pollack lánykoli tudtommal nem létezik.

2020. szept. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!