Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki segítene?Nagyon nehéz...

Valaki segítene?Nagyon nehéz a közgazdaság Több lent

Figyelt kérdés

Két hete vagyok 9.es kozgázra jelentkezem.Az iskolát szeretem jók a tanárok de a közgáz egyszerűen nem megy.

Az órák abból állnak hogy a tanár két órán át diktálja a mondatot én meg semmit nem értek és következő órára már meg kellett tanulni.

Magolni utálok de sajnos lehet ezt kell csinálnom ráadásul fél évkor vizsgázunk.

Nem értem és nagyon sokat kell egyszerre tanulni/magolni


Valaki kérlek adjon tanácsot hogy hogyan kéne jobban megértenem meg hatékonyabban tanuljam mert ez így nagyon nehéz....



2020. szept. 15. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen tantárgyról van szó?


Sajnos a magyar oktatási rendszer ilyen. Nagyon rá mennek a lexikális tudásra.

2020. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gazdasági jog
2020. szept. 15. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nehéz a gazdasági jog. Egy pici szelete a gazdasági tudományok leíró részének.


Színtiszta olvasási értés. Persze, kicsit magolni is kell. Nem ügyvédnek készülsz, gondolom?


A megértésre menj rá (nem kell minden betűjét betéve tudnod, szószerint, de azért törekedj a tartalom pontosságára).


A fogalmakat nem érted? Vagy a Ptk. felépítését? Jegyzetelés megy valamennyire?


Tankönyvet használtok?

2020. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!

Amúgy igen,a fogalmakat nem értem, jegyzetelés megy, tankönyvet nem használunk

2020. szept. 15. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!