Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki Nagykanizsára jár vagy...

Aki Nagykanizsára jár vagy járt BLG-be a Thúry közgazdaság szakra vagy a mezőbe melyik a jobb vagyis mi a véleményetek a sulikrol? Most vagyok pályaválasztás előtt és nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

2018. okt. 2. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

mezőbe csak sima éretsségi van ahogy a blg be is ,

mezős haverok jónak mondják a mezőt ahogy a volt blg sek is akik jelenleg egyetemisták

keri iskola meg a gyüjtő , a közgazdaság szakon voltam 4 éve egy évet de nagyon rosszul lett akkor oktatva és most sokkal jobb hallotak alapján , meg elég száraz is az anyag

igazából ha azt elvégzed és nem mész utána tovább akk csak irodába aszisztens lehetsz magyarán titkárnő jelleg , de még az alá sorolnám.

közgazdaságot akkor válassz ha még utána e téren akarsz tovább menni mert különben semmi értelme.

2018. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🙂
2018. okt. 9. 15:09
 3/7 A kérdező kommentje:
És van felvételi?
2018. okt. 9. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt most nem értem

gondolom most vagy 8.as és most mész középsuli

és az általános iskolákba amúgyis adnak egy papirt hogy ki hova akar menni és onnan küldik tovább , kivéve ha nyáron döntötted el és potfelvételi mert akkor személyes

de amúgy van weblapjuk , facebook, belehet menni személyesen

kicsit önállosíthatnád magad ha már középiskolába mész , mert aki nem önálló és nem tud semmit se elintézni magának annak elég sok baja lesz az életben

Meg azt a kérdést sem értem hogy nagyon nehéz?

nekem nehéz a fizika- igen

másnak lehet hogy könnyebb- igen

mindenkinek más a nehéz , ne legyél már ilyen butácska majd megtapasztalod és ha nem jön be akkor otthagyod és kész

2018. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi hogy írtál! A kérdőjel véletlen volt
2018. nov. 19. 15:48
 6/7 anonim válasza:

Sziaa :)

Én a Mezőbe jártam és nagyon szerettem :) Az osztályunk is szuper csapattá kovácsolódott, a tanárokkal sem volt problémánk, így csak ajánlani tudom :)

2018. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BLGt kerüld. A mentalitás nagyon rossz.
2019. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!