Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit érdemes beleírni egy...

Mit érdemes beleírni egy méltányossági kérelembe (jogorvoslatba), ha nem nyertem felvételt az általam választott középiskolába?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy nagyon szeretnék bekerülni a budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI-ba, de eléggé hátul voltam a rangsorba, és nem vettek fel. Már hatodik óta oda szeretnék járni, és ha nem vesznek fel akkor duplán bukta, ugyanis júliusban a környékre költözünk. Második helyre a Madáchot írtam be, de ha oda járnék akkor minden nap több mint egy órát kéne utaznom. Ezért szeretnék írni méltányossági kérelmet az Nkt. 37§ (3) bekezdése jogán. Ha van valaki aki írt már méltányossági kérelmet, és fel is vették, akkor légyszi írjon üzenetet! Az is érdekelne, hogy nincs-e erre valakinek valamilyen sablonja (pl formailag), mert az is megkönnyítené a dolgom. Vagy akármilyen más ötlet...Előre is köszi!!!

2013. ápr. 29. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! TIPP:NAGYON SZERETNÉL IDE BEKERÜLNI,KÖZEL VAN HOZZÁD,(a másik iskolába nehezen jutnál el,pl:szüleid nem tudják megoldani a szállításodat)ELÉG JÓ TANULÓ VAGY,CSAK "ELRONTOTTAD" A FELVÉTELIT,MERT NAGYON IZGULTÁL.Minden tantárgy érdekel,szorgalmas tanuló vagy. : )

Remélem segítettem,és hajrá!!!!

2013. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz, amit tudtam beleírtam a kérelembe, remélem felvesznek...na majd meglátjuk
2013. máj. 10. 20:28
 3/7 anonim válasza:
sikerült kérdező? :)
2016. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végül melyikbe mentél?
2016. dec. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi pontod volt?
2016. dec. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2020. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt most tudtam csak meg, hogy fellebbezéskor az ált.iskolának is küldenek levelet, hogy javasolják a felvételedet vagy nem
2020. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!