Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egerben melyik középiskola...

Egerben melyik középiskola jobb? Kossuth Zsuzsa vagy Egri Keri? Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi!! Pl. Közösség, Tanárok, Órák, Kollegium stb.

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát egyik sem egy csúcskategória...
2020. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bővebben kifejtenéd kérlek hogy miért nem jó választás?

Köszi

2020. szept. 18. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem egy divatos gimnázium vagy szakközép. De mondjuk ha kereskedelmi vagy eü irányba akarsz menni és nem egyetemi szinten, akkor arra jó. Ezt is el kellene dönteni, talán a Kossuth Zsuzsának valamivel nagyobb a presztízse, én a jelenlegi tanárokról nem tudok mit mondani, régebben egyik sulival se volt különösebb probléma, a maguk módján elmennek, azért nem egy mth kategória.
2020. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A válaszom, igaz már nem időszerű, de hátha valakinek még segítségül szolgál.

Ha választani kell, akkor számomra egyértelműen, a "keri" (azóta, már Sárvári).

Nyilván, nem csúcskategória, mint ahogy az előttem válaszolók is írták, azonban rosszat nem tudnék róla mondani.

Maga az iskola jó, a tanárok nagyszerűen oktatnak, segítőkészek és elhivatottak.

Aki tanulni akar, annak minden lehetőség adott. Az iskola színvonala, egyre jobb.

A diákok egy rétege, már hagy maga után, némi kívánni valót, azonban úgy gondolom, hogy más iskolákban sem különb a helyzet.

A Kossuth-ba nem mennék. Az Én szemszögemből, a Sárvári szimpatikusabb, azonban a vélemény is egy sokrétű dolog.

2022. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!