Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budai középiskoláról vélemény?...

Budai középiskoláról vélemény? Milyen a közösség, tanárok, hánykor kezdődnek az órák stb. Jövőre átszeretnék iratkozni és egy ismerősöm se jár/járt oda szvl nem igazán tudok infókat szerezni a suliról pedig érdekelnének személyes tapasztalatok

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!
2018. dec. 25. 15:54
 1/2 jolhangzik válasza:
Elkepeztoen rossz, mind a negy evemet oda pazaroltam el. A diakok kamusittes retardaltak, tanarok izombol rosszindulatuak, hidd el ezernyi tortenetem van. Ezek tetejebe semmi nincs rendszerezve, beomlik rendesbe a plafon, kaksit kennek a wc falara, ha valakire 2mp-nel tovabb nezel, felkerdeznek, stb. Negyedik evemben nem volt nap amikor nem utott volna meg a guta valami miatt. Vegul a pont az i-re, hogy vegzos evem utolso napjan buktattak meg, egy teves tanar-hianyzas miatt (fakultaciobol, tehat meg nem is rendes tantargybol, de termeszetesen ennel is van potvizsga es hasonlok). Egyebkent a bukasrol a kutya sem ertesitett engem, az ofom szolta el magat teljesen veletlenul. Ezek utan merlegelj, van-e kedved ehhez a nagy szurke betontombhoz ami alapjaraton negy evig minden 80-as IQ szint felett rendelkezo egyed eletet keseriti meg. Udv 😄🤘🏽
2018. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fos a budai... a legszarabb sulik egyike
2018. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!