Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tanúlni gimnáziumban...

Mit lehet tanúlni gimnáziumban és középiskolában?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
A középiskola gimnázium is. Nem a gimnázium és a szakgimnázium érdekel?
2020. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Pl. helyesírást. :))) Rövid u-val!
2020. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Sok baromságot, aminek úgysem veszed hasznát soha az életben.
2020. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
#2 az inkább általános iskola, alsó tagozat, nem?
2020. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Mindkettőbe jártam, annyi különbséget éreztem, hogy szakgimnáziumban az ilyen néha tanulok néha nem tanulok fajták kiestek mert keményebbek a követelmények.


Igen, én is azért buktam ki onnan mert nem engedhettem meg magamnak, hogy minden nap orrvérzésig tanuljak. A stréberek meg a 140es iq val rendelkező tanulók sulija a szakgimi.


A rendes gimiben pedig a hülye is összeszed egy érettségit.

Ennyi a különbség.

2020. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

@5 ????:DD

Te miről beszélsz? Pont, hogy a szakgimnáziumokban alacsonyabbak lényegesen a követelmények, és pont, hogy leggyakrabban a rosszabb tanulók járnak oda. A gimnáziumuk általánosabb tudást adnak, s összességében is többet-viszont szakmát nem. Aki még nem tudja, mivel akar foglalkozni a jövőben, vagy kifejezetten egyetemet akar végezni, annak való a gimi. Itt általában jobban fel is készítenek az érettségire, többet is kell tanulni(persze vannak kivételek). Természetesen lehet szakgimnáziumból is egyetemre menni, és sima gimit végzett is szerezhet még szakmát.

2020. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!