Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van rá esély, hogy újra...

Van rá esély, hogy újra távoktatás lesz országosan?

Figyelt kérdés

A cseheknél már újra mindent digitálisan oktatnak, és én sem akarom hazavinni sem a szívbeteg anyukámnak, sem a velünk élő nagypapámnak a vírust.


Nem értem, hogy itt mégis mire várnak?! Tökéletesen fel tudtam otthon készülni mindenből, még segített is a tanulásban, hogy az otthonom, a családom körében voltam, és nem egy rideg intézményben. 17/L.



2020. szept. 21. 13:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2020. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Heil Viktor!
2020. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi, nálunk egyetemen is minden jelenlétiben van tartva. :))
2020. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
42%
Kell a zseton orbánnak úgyhogy amíg nem döglik ki a fél iskola addig nem
2020. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Ne reménykedj, tavasszal már rájöttek hogy inkább napi 4-8 öreget beáldoznak. Az sokkal kisebb kár gazdaságilag mint egy nemlétező digitális oktatást kiépíteni és egzisztenciális válságba taszítani tízezreket.
2020. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Miss Endzsi ***** válasza:
88%
Egyetemen nekem csak egy órám jelenléti.
2020. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%
Én hallottam arról, hogy már augusztusban megírták a rendeletet arról, hogy őszi szünet után ismét digitális oktatás legyen. Nem tudom, mennyire igaz.
2020. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Csak idő kérdése.
2020. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

Nem, nem lesz... Ha még ezerszer megkérdezitek, akkor sem. Százszor, száz platformon megjelent a nyilatkozat, hogy csak lokális karanténok lesznek, legrosszabb esetben egy- egy intézmény (!) lezárása.

Kollektíven semmilyen körülmények között nem lesz online oktatás.


Azt is elismerte a kormány, hogy a "maradj otthon!" kampány öngól volt. Kimondatlanul, nem ér annyit néhány nyugdíjas élete, hogy a fél ország válságba kerüljön és emberek élete változzon meg gyökeresen.


Ha annyira félted a családod, semmi akadálya, hogy magántanulói státuszt igényelj, a helyzetedre való tekintettel akceptálni fogják.

Ellenben, ne várd el, hogy a speciális helyzeted miatt milliók alkalmazkodjanak párezer olyan diákhoz, akik veszélyeztetett emberrel élnek együtt!

2020. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
#7 ja persze.... múlt héten is volt vki aki egy képviselőtől hallotta h már ehéten TUTI távoktatás lesz..🤣🤣🤣
2020. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!