Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek közül az iskolák közül...

Petra1918 kérdése:

Ezek közül az iskolák közül melyikbe van esélyem be kerülni?

Figyelt kérdés

Most 10.-es vagyok, de nyelvi osztályba járok,ami 5 éves, szóval volt egy 0.évem (11.-es lennék). Szeretnék átjelentkezni. Az átlagom kb 3,8-4 körül van, szóval nem egy erős iskolát keresek.

Néztem pár iskolát, de fogalmam sincs mi a ponthatár, amivel fel vesznek és hogy átjelentkezésnél ez hogy működik. Szóval ezeket néztem: Kosztolyányi Dezső Gimnázium, Petőfi Sándor Gimnázium, Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapesti Ward Mária Gimnázium, Kölcsey Ferenc Gimnázium, Szinyei Merse Pál Gimnázium, Tamási Áron Gimnázium

Esetleg ha valaki tud nem túl erős gimit Budapesten, ahova átvennének az írhatna párat:)



2020. szept. 22. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! 🙂

Hát.. Nem vagyok pesti.

Így nem ismerem az általad említett sulikat.

Azt tudom hogy van olyan suli ahova ha átjelentkezel akkor lehet hogy újra kell kezdened a 9.et..

Erre figyelj.

2020. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Sajnos szerintem a Kosztolányi és a Petőfi ki van zárva. A többit nem ismerem, de remélem, találsz egy jó, számodra megfelelő sulit. :)
2020. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Látatlanban senki nem tudja megmondani, hogy egyik v. másik gimi átvesz-e téged...
2020. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A Kosztolányi és a Petőfi miért van kizárva? Túl erősek?
2020. szept. 23. 00:33
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg a Weöres Sándor gimnáziumot.
2020. szept. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
A Weöresbe átvesznek, de az nagyon putri.
2020. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem. Én a Kosztolányiba jártam előkészítőre, szerintem erős iskola, de nem annyira nyilván, mint az Eötvös vagy az Apáczai, a Petőfibe pedig az egyik jól tanuló osztálytársam ment.Én az Eötvösbe járok. A #2-es voltam. De azért drukkolok neked!
2020. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os Te a Weöresbe jársz? Mitől putri?
2020. szept. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hallottam, hogy nem jó iskola, nagyon gyenge. Sokan eljönnek onnan a normálisabbak már a 0.év végén.Legrosszabb tanulók járnak oda. Sok tanár is elhagyta az utóbbi időben.
2020. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Drága 9-es :) nem is oda jársz mégis véleményezed....

Az még tavaly előtt volt amikor több tanár kilépett az igazgató miatt,azóta jöttek újak ezek stabilak.

A tanulókról csak annyit hogy nem a legrosszabb tanulók járnak ide miből gondolod?? Van egy felvételi ponthatár a gimnáziumoknál, ha nem éred el be sem kerülsz. Az meg hogy gyenge megint relatív. Kinek mi a gyenge kinek mi az erős? Itt sem adnak kegyelem kettest,mindenért meg kell küzdened különben bukta.

2020. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!