Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek közül az iskolák közül...

Petra1918 kérdése:

Ezek közül az iskolák közül melyikbe van esélyem be kerülni?

Figyelt kérdés

Most 10.-es vagyok, de nyelvi osztályba járok,ami 5 éves, szóval volt egy 0.évem (11.-es lennék). Szeretnék átjelentkezni. Az átlagom kb 3,8-4 körül van, szóval nem egy erős iskolát keresek.

Néztem pár iskolát, de fogalmam sincs mi a ponthatár, amivel fel vesznek és hogy átjelentkezésnél ez hogy működik. Szóval ezeket néztem: Kosztolyányi Dezső Gimnázium, Petőfi Sándor Gimnázium, Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapesti Ward Mária Gimnázium, Kölcsey Ferenc Gimnázium, Szinyei Merse Pál Gimnázium, Tamási Áron Gimnázium

Esetleg ha valaki tud nem túl erős gimit Budapesten, ahova átvennének az írhatna párat:)



2020. szept. 22. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sztem pont a kérdezőnek való suli amúgy. Nem egy hűde jó tanuló ahogy látod...nem erős gimnáziumot keres.
2020. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A kiválasztott gimnázium igazgatójával kellene a szüleidnek felvennie a kapcsolatot. Az adott iskola igazgatója dönti el, hogy átvesz-e vagy sem.

Amúgy a legjobbiskola.hu oldalon a középiskolai rangsornál meg tudod nézni, hogy ezek az iskolák egymáshoz képest hol helyezkednek el. (A rangsort tudod szűkíteni Budapestre, 4 osztályos gimikre). Szerintem az általad leírt sulik közül a Kölcsey a legerősebb.

2020. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elég sok iskolát leírtál. A Kölcseybe és a Móriczba szerintem nincs sok esélyed, a Ward Mária Gimnáziumot nem ismerem. A többi szerintem nem lehetetlen. Esetleg nézd meg még ezeket a gimiket: Sashegyi Arany János, Budenz, Szabó Lőrinc, Szent-Györgyi Albert, Újbudai Széchenyi István Gimnázium
2020. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!