Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az,hogy a tanárok...

Miért van az,hogy a tanárok ennyire kiviteleznek,és ennyire bunkók a diákokkal szemben(tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnököm,állandóan kivételez az osztályban.Ha valaki neki benyal,akkor számára az a gyerek mindig megérdemli az 5-öst.De ha valaki netalán tán olyan ember,aki nem szeret benyalni tanároknak,hanem szimplán lenni ahogy lenni,rögtön kivételez vele,ő már nem érdemel 5-öst stb.

Főleg az,hogy egy idegbeteg is a tanár,amikor ki kell nyitni az ablakot állandóan ordibál,de úgy rendszeresen csak úgy.Az ilyen tanárokat nem szűri ki valahogy a rendszer?Vagy hogy történhet meg ilyen egyáltalán?


2020. szept. 24. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért van az, hogy a diákok állandóan a tanárokat hibáztatják, és általánosítják a saját sérelmeiket (tisztelet a kivételnek)?
2020. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te többes számba irtad a tanárokat.Én egy tanárrol beszélek,az egész iskolába.Az összes többi tanár,érdekesen mindenkivel tud normálisan,beszélni és egyik sem ordibál a másikra.Én csak ezt az egy tanárt,hibáztatom,nem többet.
2020. szept. 24. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

"Miért van az,hogy a tanárok ennyire kiviteleznek"


Ez szerintem többes szám, de ezen nem veszünk össze :)

2020. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt az eggyet akkor elírtam.Tanárt szerettem volna.
2020. szept. 24. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert a tanár is ember...?
2020. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

A rendszer nem szűri ki az ilyen tanárokat éppúgy, mint a közoktatásba nem való diákokat se szűri ki a rendszer a középiskolába való bekerülés után.


Te hoztál egy példát a rossz tanárra. Hidd el, hogy a tanárok meg rengeteg példát tudnának felhozni a rossz diákra!

2020. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

„Az ilyen tanárokat nem szűri ki valahogy a rendszer?”


Persze hogy nem szűri ki. 30 vagyok, és általános iskolában olyan osztályfőnököm is volt, aki utálta a fiúkat, és még abba is bele akart szólni, h du. hova megyek a barátaimmal.


Magyarországon a tanárok többsége alkalmatlan az oktatásra, és azon kívül, hogy a diákokat és szüleiket szidja, semmire sem képes. Mondjuk a tanárok helyében inkább elszégyellném magam ilyen pocsék PISA-tesztek láttán, de úgy látszik, túlteng bennük az önbizalom.


Na szóval..az én tanáraim 90%-a jobb híján elvégzett egy tanárképzőt, és mivel lediplomázott, mehetett tanítani. az senkit nem érdekelt, h mondjuk frusztrált, utálja az emberek, nem tud magyarázni, Nem véletlenül nézik le annyira a tanárokat ebben az országban, ők a diplomások legalja. A mérnök főnököm pl. azt mondta, h a legrosszabb ügyfelei eddig a tanárok voltak: beképzeltek és sötétek, mint az éjszaka.


Még most is ott tartunk, hogy pofára osztályoznak és úgy tanítanak, mint a 90-es években. Egyedül a diákok szidásában jók a naplopó tanárok.

2020. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Nálunk is ugyen ez van az osztályfönököm szülőiértekezleten kijelnetette hogy a fiúkat nem szereti,csak a bajt hozzák,és csak a lányokban bízik.Lehet a válásahoz is köze volt :)
2020. szept. 25. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!